Skocz do zawartości

el_polako

Gracz
  • Postów

    82
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez el_polako

  1. @Reff Pokemon to oszust jak 90% Serwera. Wpierw licytuje a potem sie wycofuje. Czekam dalej na offki. Tylko poważni kupcy.
  2. el_polako

    Savanne

    Tu sie syf zrobił. Stworzyłem nową aukcje http://mta4life.pl/topic/53715-pi%C4%99kno%C5%9B%C4%87-pod-ta%C5%84ce-samochodowe-najpi%C4%99kniejsze-auto-w-ca%C5%82ym-sf-savanna/ To można @c
  3. Model: Savanna V-Max:160km/h Pojemność silnika:1.6 35dm3 Przebieg:1050km Usterki: Raz mi gołąb wpadł pod maske, wleciał do silnika i już nie wyszedł. Całość zalana jest krwią i nie odpala na gazie przez to. Ale tak to jak nówka. Cena: KT - 80 000 PLN ID: 13910 Kolor: Grafitowy. Czerwona tapicerka. Tuning: LPG 50L , Hydraulika, Felgi Kolor świateł: Standardowy - Biały SS'y: http://imgur.com/a/lv5cU Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Handix JEŻELI CHCESZ ZAOFEROWAĆ CENĘ NIŻSZĄ NIZ 80k ( +/- 10k ) TO PAPA
  4. el_polako

    Savanne

    Będziesz dziś o 19 ?
  5. el_polako

    Savanne

    Jakbym jeszcze miał te 100k xD Moge najwyżej dać 100k Hajsu z Monopoly.
  6. Sprzedam Savanne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  7. el_polako

    Savanne

    @reff xD Poczekam PS Mam lepsze rzeczy w tygodniu do roboty niż siedzenie przed PC i nawalaniem w MTA
  8. el_polako

    Savanne

    No ok napisz mi na PW jak będzie miała kase.
  9. el_polako

    Savanne

    w sęsie cena to 69999 czyli w zaokrągleniu 70k a nie 60k :V Jak nikt nie kupi to ok. Po jutrze czyli ND ? i Podaj NICK
  10. el_polako

    Savanne

    xD Handlarzom mówię stanowcze NIE
  11. el_polako

    Savanne

    Model: Savanna V-Max: 162 Pojemność silnika: 1,6 ( 35dm3 ) Przebieg: 1042km Usterki: Brak Cena: TYLKO 69.999 ID: 13910 Kolor: Grafitowy, Czerwona tapicerka Tuning: Hydraulika, LPG 50L Kolor świateł: Standardowy SS'y: Brak, Auto stoi na giełdzie LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Handix
  12. el_polako

    Siemka :V

    Siemka, Wracam na serwer. Pewnie mało kto z was mnie kojarzy ponieważ od ~ Roku nie gram. Ale wracam i to jest ważne Pozdro All
  13. el_polako

    Żegnam się:)

    Nie znamy się ale 3maj się
  14. el_polako

    Savanna

    Model: Savanna V-Max: 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Poniżej 1000 km Usterki: Nic nie stuka nic nie puka Cena: 85K bez nego ID: 13910 Kolor: Czarnoszary Tuning: LPG 50L, Hydraulika i Felgi Kolor świateł: Standardowy SS'y: http://imgur.com/a/SVMaa Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Handix
  15. [*] [*] [*] KNX [*] [*] [*]

  16. el_polako

    Savanna

    Model: Savanna V-Max: 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Przed 1000 Usterki: Nic nie stuka nic nie puka Cena: 90K bez nego ID: 13910 Kolor: Czarnoszary Tuning: LPG 50L, Hydraulika i Felgi Kolor świateł: Standardowy SS'y: http://imgur.com/a/SVMaa Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Handix
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin