Skocz do zawartości

Tysieeek

Gracz
  • Postów

    284
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tysieeek

  1. Przyda się na tune mojej Savanki Biorę udział!
  2. Super prace *o* Moim zdaniem najlepsza praca jest z nr. 1
  3. Tysieeek

    Masz czy nie?

    Niestety nie ;/ Masz lampke przy swoim stanowisku?
  4. Tysieeek

    Masz czy nie?

    Organizacyjne tak nawet 2 Masz perrari?
  5. Nie ma sprawy, tutaj masz trzy avatary jak pasuje jakiś daj znać https://imgur.com/a/sDFXkC4
  6. @Unikalny może być taka sygnaturka? //EDIT, a tutaj masz avatara...
  7. Witam ponownie! Jak wiecie zbliżają się święta w niektórych miastach/wioskach śnieg już spadł! Wykonałem mapkę, która ma zastosowanie: Aby rozdawać prezenty/upominki na Święta, tak jak było rok temu tylko na MC. Teraz postanowiłem wykonać taką pracę na Spawnie SF 2, wykorzystałem w tej mapce modele z 4Life takie jak: słupki, choinka i prezenty. Skin jest tam postawiony klauna (grubaska) hehe, ale Administracja by podmieniła może na Św. Mikołaja Do tego klimatu dojdzie śnieg, także będzie wszystko ładniej wyglądać Zapraszam do ocenki! SS'y:
  8. Witam! Dziś wam przedstawiam, prostą, a za równo estetyczną (moim zdaniem mapkę). Mapka jest autorska jedyne co to słupki są z serwera 4Life. Mapkę nikt nie wykorzystuje, jeżeli Adminsitracja będzie chciała wykorzystać moją mapkę do jakiejś pracy, to bez problemu się zgodzę! Zapraszam do ocenki SS'y:
  9. Twój nick: Wiktorq Nick osoby chwalonej: @HrazY Przebieg akcji: Zalogowałem się na serwer i zobaczyłem, że autko jest porzucone, więc wezwałem odpowiednie służby. Od razu w mgnieniu oka moje zlecenie przyjął pracownik o nicku HrazY , przyjechał on po 2 minutach na miejsce i jak widać na ss'ach wykonał kawał dobrej roboty! Po zabraniu pojazdu pojechałem specjalnie na Parking Policyjny, by tam zobaczyć RP i także je świetnie wykonał możecie mi wierzyć na słowo Dowody:
  10. Model: Savanna ID: 40k Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 490km Dodatki: Podświetlany Licznik, Ogranicznik, Wykrywacz Fotoradarów, Felgi, Stereo, Dwie pary kluczyków. Cena: 145.000 PLN do negocjacji Coś od siebie: Autko sprawne, ładne, zadbane i gotowe do jazdy. Czeka na nowego Właściciela! Dodam, że autko stoi na giełdzie, można je tam dokładnie obejrzeć. SS’y:
  11. Twój nick: Wiktorq Nick członka frakcji: @BloodD Powód napisania pochwały: Bezpieczny, przyjemny transport. Dowody: Coś od siebie: Owy taksówkarz zachował się kulturalnie wobec klienta, dostosował się do kodeksu ruchu drogowego włączając przy tym kierunkowskazy i utrzymując stałą prędkość. Szkoda, że mój cel dotarcia do Fort Carson, był tak krótki, bo fajnie się jechało słuchając radia i rozmawiając z taksówkarzem
  12. 1. Najlepszy Supporter/ka: @AcoreQ @KiLLYouDeaD @Kacper^,^ @Kacperix3 2. Najlepszy Administrator/ka: @Nuk @AdiK. @Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: @ZbyK.gg @Zebra_urlop @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: 4Life News 4Music 5. Najlepsza frakcja: TSA SARA SAPD 6. Gracz non stop grający na serwerze: @Danboss.cj @Kacperix3 7. Najlepsza Organizacja: Thug 4Life 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @KiLLYouDeaD @Wiktorq @PerPani @Kacper^,^ 9. Eventowiec miesiąca: @KRISU. 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @PerPani 11. Najlepszy prezenter: @BlackCJ @Styks 12. Najlepszy Redaktor: @VatraS* 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": - - - 14. Przegryw miesiąca: @Patryk182 (mumble, kary jakje się da xd)
  13. Szczerze, to przed Lukaszem1393 i przed Rastim było wiele innych co już dawno na innych serwerach tak robili. A ja sobie nagrałem filmik zmontowałem sam, dodałem miniaturke swoja i jestem z tego zadowolony. Tyle ode mnie
  14. Napisz mi dokładnie na priv, czego ma dotyczyć ta grafika... bo pisałeś, że tematyka cs:go, a teraz nie :p To weź dokładnie all opisz na priv
  15. Tysieeek

    [ME] Interior

    Bardzo ładny i schludny Interior
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. MTA : 4Life #1 - Czy gracze są UCZCIWI?! Siemka! Oto mój pierwszy odcineczek na moim kanale, ma on na celu przedstawić czy gracze na naszym serwerku są UCZCIWI! Sami sprawdźcie jak JEST!! Zostawcie ocenkę i suba koniecznie z DZWONECZKIEM! @WujekKonaszYT, @Patryk182, @AcoreQ
  18. Z baru obserwowałem ją no i 
    piłem sobie kielon, kielon
    Ona wyglądała pięknie łojojoj, 
    zagadałem do niej heloł heloł! <3

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin