Skocz do zawartości

Sebek.

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Sebek.

  1. Sebek.

    Przywitanie?

    Witam wszystkich? ;x
  2. Kasiu, prosiłem cię ponad miesiąc temu o ukazanie mi nagrania gdzie cię oczerniałem, nie dostałem go do tej pory
  3. Sebek.

    Przeróbki 4life

    Selfie ze mną zrób nanana. Ekipa na ziemniakach
  4. Sebek.

    4life Steam

    Czekam na turniej <3 Ale nagrodę komuś przekażę bo mam bana ;/
  5. Nick z mumble:Sebek. Powód zbanowania:Chyba Game Over IP internetu, na który został nałożony ban:109.196.154.196 Nick admina banującego:ZbyK Coś od siebie:Przepraszam, tak jak wspomniałem w wcześniejszej apelacji poniosła mnie radość z przyjaciółmi na kanale publicznym.Czas pokazał, iż nie umiem przetrwać bez komunikatora z przyjaciółmi. Wyrażam skruchę i proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji.Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji
  6. Jeżeli zacząłeś to skończ a nie uciekasz. 1.Nie wchodziłem do ciebie na kanał co potwierdzi RemV bo z nim tylko rozmawiałem. 2.Jeżeli nie masz żadnych dowodów, że to zrobiłem to lepiej nic nie mów i nie pokazuj na co jesteś zdolny.
  7. Po drugie omijałeś bana i jeszcze wbiłeś na kanał do mnie i powiedziałeś czy dam ci kontakt ze ZbyK'iem bo chcesz go pocisnąć. Stary Ty jesteś albo chory albo nie wiem.... Omijanie bana przez byle kogo równa się brak możliwości apelowania, ty już się nie zmienisz... Chcesz zgrywać chojraka? Bo cię nie rozumiem, dostałem UB więc wbiłem i to nie było żadne omijanie bana i,że niby ja wbiłem do ciebie na kanał i to powiedziałem? Śmieszny jesteś, to była inna osoba ja nie mam zamiaru z tobą rozmawiać.
  8. Nick z mumble:Sebek. Powód zbanowania:Chyba Game Over IP internetu, na który został nałożony ban:109.196.154.196 Nick admina banującego:ZbyK Coś od siebie:Przepraszam, tak jak wspomniałem w wcześniejszej apelacji poniosła mnie radość z przyjaciółmi na kanale publicznym.Wyrażam skruchę i proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. (Proszę tylko o wypowiedz ZbyK'a, żadnego innego członka administracji)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin