Skocz do zawartości

TheMichuu*

Gracz
  • Postów

    27
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TheMichuu*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. TheMichuu*

    [KONKURS] 20.000 PLN!

    (Nie)milutki komentarz
  3. TheMichuu*

    Jester 1.6

    Pytałem dużo wcześniej, a hajs mi był potrzebny na fast
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. TheMichuu*

    Jester 1.6

    Wybaczcie panowie ale jestem jeszcze w robocie. Około 17:30 przesiądę się na kompa i na spokojnie dobijemy interesu
  6. TheMichuu*

    Jester 1.6

    Po namyśle stwierdzam że, bardziej mi zależy na sprzedaży niż na wymianie. Ale dzięki za offke
  7. TheMichuu*

    Jester 1.6

    Zastanowię się. Ile proponujesz dopłaty?
  8. TheMichuu*

    Jester 1.6

    Model: Jester ID: 44363 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1k Dodatki: FelgiCena: 110000 Coś od siebie: Czysty Jester 1.6 SS’y: https://imgur.com/a/BvY7Ria
  9. Wymiana za dom 3D w LV plus 5k?
  10. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Kacperix3 @Axidus* 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @DreeY @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani:  @Bolek. @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Nominowani:  4Car Dealer 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SARA 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Tobiasz63 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: - 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @AdiK. @Miksiu 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @kalahim @Pitu.. 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Teddy. 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @VENOMEQ @BlackCJ 12. Najlepszy Redaktor: @Qumik 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: - 14. Najlepszy tuner: @flex. 15. Przegryw miesiąca: (Wszyscy gracze nominowani) -
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Best "coś od siebie ever" XD
  14. hahahaha 30k!? Ja kupiłem taki sam za 5k XDDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin