Skocz do zawartości

SP3NSER

Gracz
  • Postów

    554
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez SP3NSER

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie mam kasy na dopłaty A poza tym nie chcę jestera
  3. Model: Sultan V-Max: 200 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg:poniżej 4k Usterki: Stan igła nie śmigany Cena: offy ID: 15750 Kolor: Granat Tuning: FT vizu, UP 1/3, niebieski licznik Kolor świateł: Standard SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: SP3NSER
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie za bardzo bo bym na minus wychodził xD
  7. Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie. Chciałbym ogłosić że od dziś startuje promocja "Karta Stałego Klienta" Na czym to będzie polegało? Na tym że zajeżdżając do warsztatu w FC będzie można nabyć taką kartę za symboliczne 100pln. Dzięki tej karcie co 5 część montowana przez danego klienta będzie bez doli. Powiecie że bez sensu... Ale zastanówcie się ile możecie na tym oszczędzić. Każda karta będzie traciła ważność po 5 zamontowanej części. Ale bez problemu będzie można wykupić kolejną kartę i cieszyć się z tego że mniej wydajecie. Więcej informacji dostępnych na PW tu lub na serwerze. Promocja dotyczy tylko warsztatu w FC!!!
  8. Niestety też wziąłem to pod uwagę... Jeśli zajdzie taka sytuacja to nwm czy będzie sens to wgrywać.
  9. Przemyśle twoją sugestię odnośnie podłóg. A co do miejsc parkingowych to sądzę że te które są wystarczą
  10. Witam. Część mnie może pamięta i zna. Ostatnio zacząłem przesiadywać trochę na serwerz i stwierdziłem czemu by nie wrócić do "Mapowania". Dlatego chciałbym wam przedstawić pierwszą moją prace po sporej przerwie. Jest to osiedle mieszkalne naprzeciwko szkoły jazdy. Wiem że teraz każdy woli domki 3D ale może to też komuś przypadnie do gustu. Jeśli możecie to wyraźcie swoją opinię pod postem. Więc zaczynamy oprowadzanie Reszta SS'ów tutaj: http://imgur.com/a/NZHNy http://imgur.com/a/0q6Kf http://imgur.com/a/G11yA http://imgur.com/a/nLhyj http://imgur.com/a/KHdLa Dodano propozycję gracza Davlo http://imgur.com/a/v00ry Oczywiście każdy garaż jaki jest na zdjęciu byłby z otwieraną brama. Jeśli macie jakieś propozycje piszcie je pod postem a może zostanie ona dodana do pracy. (Jeśli praca się spodoba to bez problemu udostępnie ją dla administracji ) Nie żeby co ale możesz dać like ;D //Edit: Dodana propozycja gracza Davlo
  11. SP3NSER

    Laweta XXL

    Nie no kalahim... zaje*iste!!!
  12. Mimo że od 1kkk dam na start 700k
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin