Skocz do zawartości

Wije

Gracz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wije

  1. Za co ten ban ja nic nie zrobiłem opowiem historie zaparkowałem auto potem potroncził mnie koleś autem podeszłem do policjanta $Sulejman$ powiedziałem mu to i nawet widział jak mnie potroncił i nagle on mnie łapie i prowadzi do radiowozu wyszłem z serwera bo byłem tak ogułem nie winy :(

    1. Wije

      Wije

      i prosze teraz o unban za nie winość :=(

       

    2. Wije
    3. Wije
    4. Wije

      Wije

      oczywiście to ja lubie.bulki jak by co 
       

  2. witam lubie.bulki prosił bym o jednom rzecz mugł pan jakoś zrobić rzebym został policjantem weszłem na inne konto bo nie moge wejść na swoje i bym prosił o tom prace :)

    1. Wije

      Wije

      witam lubie.bulki prosił bym o jednom recz mugł pan jakoś zrobić rzebym został policjantem weszłem na inne konto bo nie moge wejść na swoje i bym prosił tak bardo o tom prace :)

    2. Twister:.
    3. Sasuczke
    4. Wije
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin