Już kiedyś pewien rcon innego dużego serwera mówił coś na ten temat, opowiem wam z jego słów dlaczego wszystkim wydaje się że serwer staje się gorszy.
Każdy nowy gracz zazwyczaj na starcie jest zachwycony serwerem.
Jest zaskoczony jego rozłożeniem jak i możliwościami jakie daje.
Po jakimś czasie gracz dorabia się zaczyna przygodę z jakąś frakcja, ogółem rozwija się pełna gębą.
Osiąga coraz wyższa rangę w frakcji powiększa swój majątek i tak dalej.
Potem gracz gdy już ma na prawdę spory dobytek, wysoki stopień w frakcji zaczyna się nudzić serwerem.
Wszystko już wie, gra staje się monotonna w takiej chwili pomogla by przerwa od serwera.
Ale to rozwiązanie które i tak na dłuższą metę nic nie zmieni jedyne co może dać kopa to ranga supportera lub wyzej tyle mam do powiedzenia.