Skocz do zawartości

krukuToxic

Gracz
  • Postów

    477
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez krukuToxic

  1. Nazwa nieruchomości: Przyczepa z wiatą ID nieruchomości: 873/875/449 Cena za dobę: 100PLN każdy/90PLN melina Lokalizacja: Las Barrancas - obok Oazy Spokoju/SF obok giełdy Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/4VecBvG https://imgur.com/yVIRAnl https://imgur.com/a/dhE8OaC https://imgur.com/r09tfzh Coś od siebie: no, każdy opłacony do 16 czerwca/melina opłacona do 4 czerwca najprawdopodobniej
  2. krupnik informatyk, dzień dobry

    1. krupniok200

      krupniok200

      kurde dawno mnie nie było, siema mordo! 

  3. jakakolwiek pozostała równowaga gospodarki po wczorajszych salonach

    9e6caa51e25a580bf182259666837e2c.jpg

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Jakby nie patrzeć to w większości dodali te mniej dostępne wozy z serwera i w sumie spoko sprawa, bo niektórych z nich zdobycie sięgało zerowych szans.

    2. krukuToxic

      krukuToxic

      spoko sprawa by była, jeżeli te wszystkie janusze kupujące "po cenie mniejszej niż rynkowa", nie wystawiali elegy 100k drożej jak był w salonie, czy jestera 40k drożej, gdzie jeszcze najgorszym jest to że administracja z tym nic nie robi

    3. adi21cm

      adi21cm

      Pieniądze, będące już w obiegu nie psują gospodarki serwera nawet jak "janusze" wystawiają dany pojazd 100k drożej. Gorszymi są te nowo wprowadzone w obieg, na przykład:
      - Ktoś używa cheata do generowania pieniędzy, generuje 1kk i wprowadza to w obieg na przykład kupując coś na giełdzie.

      Wtedy tworzy się tzw. inflacja, wartość gotówki maleje i ceny pojazdów idą w górę. 

      Jedynym minusem tego jest fakt, że biedni są coraz biedniejsi, a bogaci coraz bogatsi i przepaść się powiększa.

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Red Bull bierze chyba lekcje od strategów z Ferrari, tak zmarnowali możliwość wygranej że to magia. 

  6. krukuToxic

    kupie domek!

    Mam na sprzedaż domek w El Quebrados. Napisz na priv to się dogadamy z ceną.
  7. Dopiero co wróciłem na serwer po półrocznej przerwie, i od razu zostaję zasypany pytaniami "sprzedasz jestera/cheetaha?". Ludzie naprawdę są głupi, i nie potrafią zrozumieć że jeżeli nie ogłaszam, to nie sprzedaję XD to nie jest trudne do zrozumienia

  8. Piękne wspomnienia (jpg included)

    białte.png

  9. 13 sierpnia 2017, godzina 2:36, SARA XD

    https://imgur.com/a/XFcnsWd

    Piękna noc to była, AT-400 też się gdzieś załapało 

     

  10. Well, jendo można powiedzieć. Kubica szczęścia nie ma w motorsporcie, od momentu powrotu z Williamsem

  11. już nie pamiętam kiedy to było (bears'y były dziwne)(*.jpg included)CTkiyBg.png.59b3e785dc1a22e5982ab613a07e1538.png

    1. RasTi

      RasTi

      o Jezu to było coś pięknego XD Pony dalej przypisane do weed haha

    2. Arturek.
    3. Hasha
  12. Luty 2016 i moje pierwsze Buffalo. Czasy bez upów, kompo dostępnego od ręki, starego górnika i wielu innych pierdół. Chciałbym to wszystko przeżyć jeszcze raz od nowa <3 

     

    (jpg buffka included)

    qBHvWE2.png

    1. mlodyshine
    2. Peter_Gryfter
    3. LilBoy

      LilBoy

      Ja pamiętam kochany 2015 i prace narkotyki co burkiem sie podjezdzało na mc 

    4. Pawi.

      Pawi.

      Jeszcze był górnik czy cos takiego ze sie jeździło z góry MC Yosemite  no było kozak

  13. ten 2020 jest świetny ogółem, od szkoły wolne do 2 października bo praktyki, Istanbul Park, Nurburgring i Imola doszły do kalendarza F1, jest gituwa

    1. Pawi.

      Pawi.

      Fajnie ze nowe tory będą fakt Najbardziej mi sie podoba Istanbul Park oraz Nurburgring Imola mi się złe kojarzy  z rokiem 94 

    2. Aris

      Aris

      A od 3 do szkoły :p 

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. ja to mam pytanie takie dosyć na czasie, tutaj na 4l to się naśladuję aktualną sytuacje gospodarczą polski? bo ceny są wyższe jak mc

    1. ArsiK*
    2. ven1kz

      ven1kz

      No ceny nie będą stać w miejscu, bo zarobki na pracach szczególnie kopalni, czy kuriera na trzecim levelu są gigantyczne, więc stąd te zmiany :v

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin