-
Postów
477 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez krukuToxic
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 31
-
-
Jakby nie patrzeć to w większości dodali te mniej dostępne wozy z serwera i w sumie spoko sprawa, bo niektórych z nich zdobycie sięgało zerowych szans.
-
-
Pieniądze, będące już w obiegu nie psują gospodarki serwera nawet jak "janusze" wystawiają dany pojazd 100k drożej. Gorszymi są te nowo wprowadzone w obieg, na przykład:
- Ktoś używa cheata do generowania pieniędzy, generuje 1kk i wprowadza to w obieg na przykład kupując coś na giełdzie.Wtedy tworzy się tzw. inflacja, wartość gotówki maleje i ceny pojazdów idą w górę.
Jedynym minusem tego jest fakt, że biedni są coraz biedniejsi, a bogaci coraz bogatsi i przepaść się powiększa.
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Red Bull bierze chyba lekcje od strategów z Ferrari, tak zmarnowali możliwość wygranej że to magia.
-
Dopiero co wróciłem na serwer po półrocznej przerwie, i od razu zostaję zasypany pytaniami "sprzedasz jestera/cheetaha?". Ludzie naprawdę są głupi, i nie potrafią zrozumieć że jeżeli nie ogłaszam, to nie sprzedaję XD to nie jest trudne do zrozumienia
-
13 sierpnia 2017, godzina 2:36, SARA XD
Piękna noc to była, AT-400 też się gdzieś załapało
-
Well, jendo można powiedzieć. Kubica szczęścia nie ma w motorsporcie, od momentu powrotu z Williamsem
-
już nie pamiętam kiedy to było (bears'y były dziwne)(*.jpg included)

-
-
ten 2020 jest świetny ogółem, od szkoły wolne do 2 października bo praktyki, Istanbul Park, Nurburgring i Imola doszły do kalendarza F1, jest gituwa
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
ja to mam pytanie takie dosyć na czasie, tutaj na 4l to się naśladuję aktualną sytuacje gospodarczą polski? bo ceny są wyższe jak mc
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 31


