Skocz do zawartości

krukuToxic

Gracz
  • Postów

    477
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez krukuToxic

  1. Jeżeli ty tak do sprawy podchodzisz tzn. mając wyjebane na wszystko i myśląc że wie się wszystko to życzę ci jak najszybszej wylotki
  2. W twoim przypadku "nie wiem ale się wypowiem"
  3. 8 luty? To nieźle ci się coś pomieszało bo miałem bana od 2 do 9 lutego
  4. Może dlatego że nie wiem w kogo obowiązku leży wypisywanie z kompa innych po pościgu? Nie jestem jedynym takim przypadkiem i tak.
  5. Tak, pościg ty zaczynałeś, brałeś mnie z radiolki SandPowera, a o logach napisał wyraźnie SP. "jeśli będą potrzebne to się wypowie razem z nimi" czy coś w ten deseń.
  6. Może inaczej. W mojej rozmowie z dejzym jest wyraźnie napisane że mam 2 wpisy z jednego dnia czyli automatycznie mi to mówi o tym że było to tego 1 lutego. Pierwszy wpis wiadomo, drugi wpis za drugą ucieczkę po której mnie Jasiekk wsadził do paki bo już więcej jak 2 razy tego dnia nie uciekałem, czyli już nie patrząc na ten pierwszy wpis, czemu zostałem tego 18 lutego wsadzony za 2 wpisy z czego jednego już od ponad 2 tygodni nie powinno być?
  7. Nick funkcjonariusza: dejzy., Jasiekk Data i godzina zdarzenia: 1 luty 2019 około 14:40 i 18 luty 2019 koło godziny 20:10 Pełen opis sytuacji: To może od początku. 1 lutego nie pamiętam o której godzinie pościg za mną rozpoczął Deyko lub japkooo, po około niecałych 5 minutach sobie któryś z nich odpuścił i wpisali mnie w komputer spoko. Potem koło godziny 14:30 pościg za mną rozpoczyna Jasiekk, po jakimś czasie dołącza się SandPower i koło byłego tune FC-LV mnie łapią. Poleciały ode mnie słowa za które dostałem mute, odmówiłem mandatu 16050 i Jasiekk mnie wsadził wtedy do więzienia na 180 minut jak dobrze pamiętam. Kolejny "epizod" tej akcji zaczyna się 18 lutego właśnie koło godziny 20:10. Jadąc kurierem zatrzymuje mnie dejzy. i LoRen z oczywiście błędnym jego powodem ponieważ na drodze z ograniczeniem do 120km/h jechałem jakieś 103km/h a dwójka funkcjonariuszy próbowała mi wmówić że jest ograniczenie do 80km/h ale pomijając już to. LoRen za chwilę zniknął z serwera i zostałem sam z dejzym, napisał mi on "pojedzie pan z nami", na moje zapytanie czemu dostałem odpowiedź że mam 2 wpisy za ucieczki z jednego dnia co automatycznie mi mówi że chodzi o 1 lutego. Na spokojnie wytłumaczyłem dejzemu że już swoje za to odsiedziałem, napisał "wpis jest wpis" po czym mnie zakuł i pojechał ze mną do paki w SF, wsadził mnie na 35 minut. I o co ta cała skarga? O to że siedziałem niewinnie w więzieniu 18 lutego przez to że nie zostałem wypisany z komputera SAPD 1 lutego mimo tego że swoje wtedy odsiedziałem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowody na to że byłem ścigany przez Jasiekk i siedziałem po tym pościgu w więzieniu https://imgur.com/a/WixIFwX Logi potwierdzające to że Jasiekk mnie wsadził do paki 1 lutego Rozmowa moja z LoRenem i dejzym 18 lutego I jeszcze jedno na koniec, wiadomość ode mnie do zarządu Pilnujcie swoich pracowników żeby po odsiadce wypisywali z kompa bo nie jestem jedyną osobą której się to przytrafiło. Ja, kruku zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  8. Chciałbym podziękować ekipie administracyjnej która mnie wczoraj odwiedziła w więzieniu. Pozdrawiam :) https://imgur.com/a/TY2ivRA

  9. krukuToxic

    Jester

    @Lewanek* dzięki za ofertę ale podziękuję. @Xsarix co do reszty to dogadamy się na priv
  10. krukuToxic

    Jester

    Poczekam jeszcze na ssy od Xsarixa i ci wtedy napiszę, może być?
  11. krukuToxic

    Jester

    Też bym o ssy poprosił i cenę
  12. krukuToxic

    Jester

    Ssy jakieś można by było dostać? Bo ciekawie brzmi
  13. @DeltaRon to co w końcu z tym 911 RWB? 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Frixo

      Frixo

      Jedyne co mnie zastanawia to czy podmianki są zlepkiem kilku podmianek czy robione od podstaw :thinking:

    3. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      To co w tym temacie umieszczałem to jedno wielkie gówno. Jednak gdybym nie zaczął się wtedy bawić się dotarlbym do tego poziomu co dziś. Co do jakiegoś tam cometa RWB to... 

    4. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Ciekawe jest to, że gdyby nie ten temat to nie byłbym tu gdzie jestem teraz :o kawał historii

    5. Ra1n.

      Ra1n.

      tylko tak dalej a na serwie sie nie skończy :)

    6. krukuToxic

      krukuToxic

      Mimo tego nadal czekam na tego pięknego RWB :) A z podmianki Jestera korzystam do dziś

  14. krukuToxic

    Jester

    Model: Jester Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: Dowolny Cena: Do 300k Dodatki: Najlepiej czysty ale oferty z dodatkami też rozpatrzę Coś od siebie:
  15. Gracz: (piszę coś zabawnego)

    Inny gracz: nie śmieszne

    Dzień później

    Admin: (pisze to samo co gracz)

    Inny gracz: Haha Xddddddd rozwalił

     

    To pokazuje jakim lizodupem potrafi być gracz, kocham <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Sedzik

      Sedzik

      Godzinę temu, AdiK. napisał:

      Gracz: (piszę coś zabawnego) 
      Inny gracz: nie śmieszne 
      Dzień później 
      Admin: (pisze to samo co gracz) 
      Inny gracz: Haha Xddddddd rozwalił 

      haha dobre Adik tak trzymaj

    3. BlackJack.
    4. Avillen

      Avillen

      Cała społeczność tego serwera.

    5. Valentino_Minetti
    6. ENOMEK.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  25. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin