Skocz do zawartości

rvbnx

Gracz
  • Postów

    460
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez rvbnx

  1. czuje sie wyrozniony z powodu ogloszenia komisji spraw frakcyjnych 

  2. Nick na serwerze: rvbnx Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: Akwarium u Ryby Kiedy ostatnio kanał był używany: 16.10.2019 Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): Około 4 razy w tygodniu. Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  3. elo ja twoj fan slyslzlaem, ze miales admin??????

    1. AcoreQ

      AcoreQ

      o borzq zaszczyt miec takiego fana, aaaaaaaa mialem mialem 

    2. rvbnx

      rvbnx

      aha ja ruwnierz sie ciesze ze mam takiego znajomego co mial admin na tym serwie, i chyba mugl bany dawac innym

    3. rvbnx

      rvbnx

      jeszcze mam kumpla radzia co ma admin ale on mnie jurz nie lubi

    4. AcoreQ

      AcoreQ

      to przykro mi i powodzenia abyście znów byli kumplami 

  4. gracze 4life typu stritler mmmmmmmmm

    1. Pokaż poprzednie komentarze  19 więcej
    2. rvbnx

      rvbnx

      xdddddd ale ci ludzie som troche smieszni co @Zatrymany

    3. BidoN
    4. rvbnx

      rvbnx

      @krapeq nie no wiesz, nie oczekuje po ludzi twojego sortu troche inteligencji takze luzik

    5. Zatrymany

      Zatrymany

      ROBIĘ TEN STRITLER, EJ

    6. BidoN

      BidoN

      Sorry nie moge teraz rozmawiać, jem kebsa w bluzie za 1k, elo

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. tak jestem ciekawy kto wlozy tyle wkladu ile @AdiK. i bedzie tyle poswiecal czasu ile on

    xdddddd pzdr dla was kohani

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Teddy.

      Teddy.

      Nie życzę sobie, abyś mówił do mnie po imieniu, to po 1. Po 2 skończ prowokować ;)

    3. rvbnx

      rvbnx

      @Teddy. jak najbardziej, jak sobie tylko zyczysz, juz poprawilem nawet dla Ciebie kotku

    4. Tomeczek.

      Tomeczek.

      Co prawda to prawda poświęcał dużo czasu chociaż wiele osób go nie lubiło

    5. rvbnx

      rvbnx

      a co ma tu wykonywanie rzetelnie obowiazkow do lubienia go na serwerze????

    6. AcoreQ
  10. zglaszam sie na lidera ksf, mozna objonc uw stanowiskO?????

    1. TARGET.

      TARGET.

      mORzna, ZAPRASZAMYY

    2. veksu

      veksu

      JaK najBaRdZiEj ryBA pOzDrAWiAM

    3. Bartex_

      Bartex_

      jazne, jórz daje range

  11. rvbnx

    Oficjalne odejście KRISU

    tzymka byku kontakt jest
  12. xddddd

    1. SebeQ.

      SebeQ.

      xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    2. D@mian
  13. radzio mi usuwa posty

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin