Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. 22.05.2022 Support @TheNaturat. powraca na rangę po przerwie.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 19.05.2022 Rozporządzenie dotyczące awansów. Inspektor @xxPacioraxx zostaje awansowany na rangę Inspektor Naczelny. Doświadczony Specjalista @BidoN zostaje awansowany na rangę Operator Naczelny. Specjalista @zxcx555* zostaje awansowany na rangę Operator. Specjalista @Yellowstone zostaje awansowany na rangę Operator. Specjalista @Wantedmax zostaje awansowany na rangę Operator. Specjalista @Hirek2 zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Specjalista @NoVoQ zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Doświadczony Budowlany @Wiktor_1337 zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Budowlany @BartiCK zostaje awansowany na rangę Specjalista. Pracownik @Radoo* zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Pracownik @FILIPCZAKK zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Pracownik @pepsiak01 zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Pracownik @marchewa* zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Pracownik @Alvinekk zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Pracownik @Szotowiec zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @myszka11 zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @Bambosek zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @BlackSkorpio69 zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @Qubixo zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @Wujek_Jozef zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @Akano zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @maliniarz zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @xEasyy_ zostaje awansowany na rangę Budowlany.
  5. 19.05.2022 Pracownik @viper;3 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Doświadczony Budowlany @SubFir3 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Pracownik @ModereK odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Rodrytt zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności na szkoleniach. Adept @D4mianQ zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności na szkoleniach. Adept @*kabeiks; zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności na szkoleniach. Adept @Kalafiorek.gg zostaje wydalony z związku z otrzymaną karą serwerową.
  6. Pieniądze zostały zwrócone, Adept zostaje ukarany.
  7. Następnym razem proszę nie zapominać o RP.
  8. 18.05.2022 Pracownik @AdaSkoo odchodzi z frakcji na własne życzenie. Pracownik @Coska odchodzi z frakcji na własne życzenie. @kubereka. powraca do frakcji na rangę Pracownik.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. @M1CH4K czemu za pierwszym razem nie wykonałeś RP?
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie mam zastrzeżeń co do odholowania pojazdu. Jeżeli jednak chodzi o moment zderzenia, to jak najbardziej kierowca lawety jest tutaj winny, dlatego też @HeniekFramuga. za ten wyczyn zostanie ukarany.
  14. W takim razie musimy być konsekwentni wobec własnych zasad, proszę o zwrot kosztów wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. @HeniekFramuga. @Wiktor_1337 proszę o pełny screen dowodowy.
  17. Rozumiem, jednak do holowania niezbędny jest screen powyżej 10 minut (czyt. 11 lub więcej), @Klau_diaa czy posiadasz takiego screena?
  18. Myślę, że można to zaliczyć jako swego rodzaju "parking", został zgłoszony również odpowiedni wniosek, żeby lepiej go oznaczyć. Mimo wszystko prosiłbym @DeMe o zwrot kosztów wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i zamieszczenie potwierdzenia poniżej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin