Skocz do zawartości

Prese$

Gracz
  • Postów

    366
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Prese$

  1. Miłe komentarze nie no spoko auto
  2. To pseprasam, jak tam w psedskolu?
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. No niestety logów z tamtego dnia już nie ma
  5. No niestety, ale tych logów prawdopodobnie nie ma, lecz postaram się poszukać.
  6. Nikt mnie nie wsadził zapłaciłem mandat, ale nie usunęli mi wpisu. Nikomu nie uciekłem tylko był pościg złapali mnie zapłaciłem mandat, ale wpisu nie usunęli mi z tego pościgu.
  7. Ty mnie nie wsadzałeś lecz Maniek, ty mi tylko nie usunąłeś wpisu. Po pościgu zapłaciłem mandat.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nick funkcjonariusza: @Michuu... Data i godzina zdarzenia: Dziś się okazał, a zdarzenie 31.01.2019 Pełen opis sytuacji: Dostałem 15 minut więzienia za zapłacony mandat po pościgu jeszcze pamiętam wynosił on 2200 PLN. A dziś zatrzymał mnie policjant i mówi, że mam wpis za ucieczkę przed SAPD było takie coś, lecz zapłaciłem po pościgu mandat, a mam wpis z tego co wiem nie powinienem mieć wpisu za zapłacony mandat po pościgu, lecz ja go mam. Siedziałem za wpis 15 minut. Chcę wyjaśnić tą sytuacje. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Nie ma w Dzienniku rzeczy za mandat. Log dzisiejszy: [2019-03-12 18:58:57] [Output] : ManiekPL [132]: [31.01.19] Ucieczka przed SAPD Dodany przez Police Officer Michuu... Ja, Prese$ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin