Interiory jak interiory kilka ścian i reszta to mapa. Jeżeli chodzi o światło to zbyt ciemne rogi ścian. Jest to nienaturalne, no albo to shader. Jeżeli robisz to pędzlem to bym trochę to poprawił, jeżeli światłem omni lub dziennym to trochę bym popracował nad intensywnością i rozmieścił ich więcej. Co do pojazdów blista spoko, a radiowóz ma kilka artefaktów podstawowych. Belka tylnych drzwi oraz bocznej szybki jest nierówna, zderzak tylny nie styka się z z resztą. Wiem że to błędy głównego modelu, ale warto byłoby je poprawić. Bagażnik też nie potrzebne tak mocno wysunięty, oraz popracowałbym nad szparami. Drzwi tylne, mają szparę między nadkolem. Tak ogólnie to spoko.