Skocz do zawartości

Garru

Gracz
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Garru

  1. Garru

    [Model] Annis Elegy

    Niestety do Elegy serwerowego kompletnie się nie umywa. Jedynie co w nim jest fajne to klatka.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. piszę dowolny komentarz
  4. Garru

    Kolejna porcja Modeli!

    Interiory jak interiory kilka ścian i reszta to mapa. Jeżeli chodzi o światło to zbyt ciemne rogi ścian. Jest to nienaturalne, no albo to shader. Jeżeli robisz to pędzlem to bym trochę to poprawił, jeżeli światłem omni lub dziennym to trochę bym popracował nad intensywnością i rozmieścił ich więcej. Co do pojazdów blista spoko, a radiowóz ma kilka artefaktów podstawowych. Belka tylnych drzwi oraz bocznej szybki jest nierówna, zderzak tylny nie styka się z z resztą. Wiem że to błędy głównego modelu, ale warto byłoby je poprawić. Bagażnik też nie potrzebne tak mocno wysunięty, oraz popracowałbym nad szparami. Drzwi tylne, mają szparę między nadkolem. Tak ogólnie to spoko.
  5. Przyjmuje pojedynek. Edit: Co tam, też spróbuję sił w losowaniu o pojazd. Ekipa jest w porządku, zrozumiała więc duży + dla nich.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Garru

    [Model] SAFD

    Od tego jest ten dział, tylko trzeba przeczytać ze zrozumieniem. Wzorowałem się na modelu -> https://imgur.com/a/ad9vy7N
  8. Garru

    [Model] SAFD

    Hej. Przychodzę do was z kolejnym modelem wykonanym przeze mnie. Tym razem wykonałem SAFD. Model został wykonany pod inny serwer. Dlatego od razu zaznaczam że nie jest pod 4Life. Obejrzeć model możecie w poniższym filmie. Miłego oglądania. Pozdrawiam Garru.
  9. Garru

    McDonald

    Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Jeżeli ktoś chce pobrać model, a nie posiada konta na tamtym forum. To może pobrać ze strony: https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/121422-mcdonald
  10. Garru

    McDonald

    Hej. Przychodzę do was z moim pierwszym modelem do Gta Sa, a zarazem drugim jaki wykonałem w życiu. Cały obiekt wraz z asortymentem jest w 100% mojego autorstwa. Starałem się aby był jak najbardziej dopracowany i mam nadzieję że taki wyszedł. Jeżeli ktoś będzie chciał sobie go pobrać ma taką możliwość w filmie w opisie jest link do ściągnięcia. Miłego oglądania:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin