Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Za mało 40najmniej I tak juz 20k zeszlem
  2. Xd z takim Przebiegiem to moge Za 2k kupić
  3. Landstalker 1.6 Felgi stereo 675km przebiegu niskie ID 40k
  4. fitrox'

    Coś do 180k

    Landstalker 1.6 675km przebiegu posiada felgi I stereo cena Coś koło 50k
  5. Mało pisałem już o Tym. To. Jest nówka z Salonu nowy 60k.kosztuje
  6. Model: Landstalker ID: 32000 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 670km Dodatki: Felgi I Stereo Cena: 50000 Coś od siebie: Jest To pojazd Prosto z Salonu ma mały przebieg jest Ono szybkie I sie szybko rozpedza mozna pomiescic 4osoby idealne na teren SS’y: Brak, Stoi na giełdzie w LV Komentarze typu ja taki kupiłem Za 25k i ze tylko tyle jest warty tylko że w salonie taki kosztuje 60k a ten ma felgi I tylko 670km przebiegu wiec....
  7. fitrox'

    Sell Landstalker

    O wiele Za mało to jest nówka z Salonu tylko 2razy nim jechalem
  8. Zamiana Za Landstalkera 1.6 Z felgami 670 przebiegu ale musialbys 20k dopłacić około
  9. fitrox'

    Sprzedam 3 autka

    Zamiana Landstalker 1.6 z felgami I stereo 670 przebiegu Za buffa?
  10. fitrox'

    Nabij sobie Repke.

    Niewiem nie mam tyle LP xD (Give me like please xD)
  11. Startum Uranus Czy Buffalo
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Model: Landstalker ID: 32000 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 670km Dodatki: Felgi I Stereo Cena: 50000 Coś od siebie: Jest To pojazd Prosto z Salonu ma mały przebieg jest Ono szybkie I sie szybko rozpedza mozna pomiescic 4osoby idealne na teren SS’y: Brak, Stoi na giełdzie w LV
  14. fitrox'

    Nowa Praca - Kopalnia

    Wszyscy jezdza na ta prace tak o niej mowia. I wgl. Jak ja przyjechalem I po 30minutach znalezienia miejsca parkingowego poszlem to okazalo sie ze trzeba miec 1500lp
  15. fitrox'

    Konkurs Zapraszam!

    Zainwestwował bym w jakieś fajne autko już takie powyżej 25k jak sprzedam Staliona =D Lub bym kupił kilka mananek Lub perków I Handel zrobił
  16. Zamiana Za Staliona 1.4. Z felgami I stereo?
  17. fitrox'

    Kupię coś do 250k

    Stalion 1.4 z felgami moze nie najdrozdzy bo tylko 25k ale Fajny bo cabrio I 155vmax
  18. fitrox'

    KONKURS O VINCENTA 1.6

    Dlaczego ja? Ponieważ niedawno wymieniłem sie takim Za inne auto ale fajnie sie nim jezdzilo I chce je spowrotem =D
  19. Model:Stalion ID: Coś koło 7k Pojemność silnika: 1.4 Przebieg pojazdu: 90k Dodatki: Felgi, stereo Cena: 25k Coś od siebie: fajne autko cabrio, szybkie vmax 150/155 Posiada felgi I skladany dach SS’y: Brak moge dać w piątek ewentualnie
  20. Wymiana Za Staliona 1.4 z felgami I stereo xD
  21. fitrox'

    Stalion Sell

    TO zrob taka licytacje sprzedaj Za 25k I kup odemnie Staliona niechce sie wymieniac
  22. fitrox'

    Stalion Sell

    Mało na giełdzie chodzą po 25k r gorszym Przebiegiem I id
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin