Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. @Mateuszigjest odwalaczem I potem przez takiego ma sie muta na 14dni
  3. fitrox'

    [Konkurs] Wygraj 25k!

    Przyda sie kasa na elegy Jeszcze 200k
  4. Przyda sie taka machina na ubera na pake z 5osob wsadze
  5. No to licytuje w formie pieniedzy I samochodu
  6. fitrox'

    S/W 3 pojazdy

    A Ile bys chcial Za niego
  7. Dam fortune 1.6 z felgami malowanymi lpg 50dm 2xKlucz Licznik Spojler I 60k
  8. Furka taka przyda sie bede po terenach latał w grze
  9. Zbieram na elegy 2.0ktore chce sobie zrobic Sam od zera pieniądze sie przydadzą bo na koncie mam Narazie 200k a elegy chodzi po 350/400k jak wygram bede Zadowolony =D
  10. Model:Fortune ID:40k Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:Nie pamietam Dodatki:Malowane Felgi, Spojler, Licznik, Butla LPG 50Dm, 2xKlucz Cena:80000 Coś od siebie:fajne autko fajnie Lata I ładnie wygląda (PS Czysta Fortuna 55k) SS’y:Podam potem
  11. 4 stycznia to jest czwartek tego dnia chce wygrac manane przyda mi sie zrobie magie I zamienie ja na pinążki
  12. Fortune 1.6z malowanymi felgami spojlerem licznikiem czerwonym lpg 50dm I 2xKlucze cena 80k do nego czyste auto kosztuje 55wiec warto
  13. fitrox'

    KONKURS {30.000 PLN}

    Czasem oglądam skoki fajnie sobie popatrzyc jak skacza bo Sam jezdze na nartach I snowbordzie mysle ze bedzie tak : . Kamil Stoch 2. Ryoyu Kobayashi 3. Piotr Żyła  Ponieważ Kamil Stoch to mój idol od małego jak sie uczylem jeździć go podziwialem a tego Ryouyu nie znam wiec nw
  14. Jak ja go biere I wtedy bede uberem hehe
  15. @Hinox a dziekuje dziekuje napewno sie przyda wiecej takich konkorsow
  16. fitrox'

    KONKURS SULTAN 1,6 UP1

    Po zaobserwowaniu sponsorów I daniu 4like chciałbym wygrać tego pięknego sułtanka Lubie bardzo ten model z mta a kasy na niego mi Brak mam nadzieje ze go wygram wtedy bede bardzo happy pozdrawiam sponsorów I osobe która będzie to wybierac //FitroX
  17. Moge zaproponowac wymiane Za Esperanto z hydra I felgami moge dopłacić
  18. A mi sanie mikołaja ukradł @Kacperix3I Nagle sie w przecho pojawiły Xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin