Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Jeden Jeden dwa Tu na straży stoi SAMD Patrze w prawo patrze w lewo Widze Pita w stroju Jego Przygladam sie mu blizej Za nim rulon sie ukrywa Zagaduje do niego A ten wnet sie odzywa Mówie mu dawaj hajs A on nagle pod karetke wlazł I już wyjść dzisiaj niechciał Mam nadzieje, że sie podobało, rymów sie troche poukładało ale frajdy niebyło zbyt mało pozdrawiam Pita I rulona Magulona I na wyniki czekam już od wczoraj (Elo Benc)
  2. Give me premiumpoints please because my english is perfect XD
  3. Podam wieczorem Lub Jutro bo nw Kiedy bd na kompie
  4. Dobra wieczorem podam no nie ma mnie w domu tera
  5. fitrox'

    Elegy 1.6

    Moge dać Za nie Premiera 1.6 z Rejka felgami licznikiem I 40k doplaty
  6. Premier 1.6 Licznik Rejka fele 2k Przebieg 70k do nego
  7. Premier 1.6 Licznik Rejka fele 2k Przebieg 70k do nego
  8. Przydałby sie taki Admiral Jeszcze dorzucic up 3 I up 1 I Fajna beczka bedzie taki merolek w123
  9. Za Admirala moge dać Premiera 1.6 Rejka Licznik fele
  10. Premier 1.6 Licznik Rejka fele 2k Przebieg 70k
  11. fitrox'

    Premier 1.6

    Rozumiem ja sie chce tylko pozbyc by kupic cos innego
  12. Za Admirala moge dać Premiera 1.6 Rejka Licznik fele I cos dorzucic
  13. fitrox'

    Premier 1.6

    Mam Premiera 1.6 Licznik fele Rejka tylko 2k Przebieg cena 70k
  14. fitrox'

    Alphe

    Moze to nie alpha ale mam Premiera 1.6 fele Licznik Rejka 70k cena 2k Przebieg mozna ponegocjowac jak bys chcial
  15. fitrox'

    Kupię auto do 150k

    Premier 1.6 Licznik Rejka fele 2k Przebieg 75k
  16. fitrox'

    Coś od 20k do 850k

    Premier 1.6 Rejka Licznik wydech spojler 75k 2390 km Przebieg
  17. Model:Premier ID:33197 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:2390 km Dodatki:spoiler (1014), felgi (1074), wydech (1019), tablica rejestracyjna (Imigrant), podświetlenie licznika (███) Cena:75k do nego Coś od siebie:Ładne I fajne autko ma sporo dodatków jak na taką cene I mały przebieg SS’y:Wstawie potem jak bede na kompie
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Przyda sie furka #bedzieupalane
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin