Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. elo feta jak wrócisz to klucze do piździka dasz bo zgubiłem :c
  2. chyba nagrywajom potwory i spułka 3 tam był taki durzy miś
  3. fitrox'

    Domek w Zakopanem

    Pv discord bandit w sprawie domku
  4. fitrox'

    Domek w Zakopanem

    @NanditoZlomiarzbierzemy :)?
  5. halo prosze mi mojego super autka niewyzywać :((
  6. fitrox'

    Coś do 800k

    Jester 2.2 bez nitra baku lpg 50 I brak szyb przyciemnionych. Oferuj nie mam KT
  7. Napisałem to prowizorycznie, nie róbmy tu off-topicu
  8. ok ale i tak pomimo tego miejsce gdzie stoją lawety dla akademii laguje bo jednak 80 lawet obok siebie obciąża.
  9. Według mnie mogło by to się przydać do np pojazdów akademicznych z Sara bo laguje całe bb przez ten model +pojazdy
  10. siema grabsio super chłopak byłeś jesteś i mam nadzieję że będziesz powodzenia w przyszłości
  11. Jest jakiś podjazd czy coś czy only schody?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin