Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Elo ja fan zrob z Carlem Jonhsoem C+J=CJ
  2. https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=FitroX &check=48168 Najwieksze lpg I bak (90)
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. fitrox'

    Rysowanie

    https://sketchtoy.com/69053192 Narysuj odwalacza xd63pl
  5. fitrox'

    Wycena Elegy

    Ponizej 400tys Napewno nie oddam
  6. fitrox'

    Wycena Elegy

    To nadal Za mało po 420 na gieldzie bez up2 (ja mam Jeszcze full baki)
  7. fitrox'

    Wycena Elegy

    Model:Elegy ID:48168 Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:3337km Dodatki:Modyfikacje pojazdu: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 DRIFT), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB (LPG 75,BAK 90)Cena: Coś od siebie:Prosze o wycenienie pojazdu(POWAŻNE OFERTY) SS’y:dodam potem
  8. Elegy 1.8FT bez zbednego vizu I lamp baki 90/75
  9. fitrox'

    Elegy 2.0

    Elegy 1.8FT bez lamp I. Jakas doplata? (Baki 90/najwieksze lpg)
  10. Elo to ja gdy widze SAPD na dma sie wpierdalam i wyjmuje kalacha tak sobie rymuje bo wymagane w konkursie
  11. fitrox'

    Pożegnanie.

    Poprawiaj oceny I na DM'A wbijaj dobra zawijam bo jada
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin