Witam, Police Officer I D@widek.
Po pierwsze popraw wzór oraz nazwę tematu.
Więc cała sytuacja miała miejsce na mechaniku, gdy czekałem na swoją kolej, żeby naprawić pojazd. Gracz zaczął, mi wchodzić na dach pojazdu napisałem, żeby, zszedł z pojazdu nie, było żadnej reakcji ze strony gracza. Gdy wysiadłem, z auta oddalił, się więc wróciłem znowu do radiowozu. Po czym znów wchodził i zaczął się ze mną bawić. Wszedł mi do auta, gdzie też napisałem, żeby wyszedł. Po czym wyszedłem z pojazdu i aresztowałem delikwenta.
Jak już został aresztowany i wsadzony do radiowozu to zwyzywał mnie od debila i w tamtym momencie, doszło mu już do mandatu, zniewaga funkcjonariusza na służbie.
A więc gdy chciałem dokumenty od zatrzymanego odpisał mi na to
Po tej akcji zacząłem podliczać mandat delikwentowi za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza oraz zniewagę wyszło mu 2700PLN
Sprawdziłem owego gracza w komputerze w celu sprawdzenia, czy nie posiada żadnych wpisów. Pech chciał, że posiadał 3 wpisy, więc podliczyłem mu jeden wpis za 15 minut.
Poinformowałem gracza oraz wkleiłem mu na czat, o jakie wpisy chodzi, żeby nie było żadnych wątpliwości. Pytałem gracza wielokrotnie czy przyjmuję mandat, nie było żadnej odpowiedzi. Z mojej strony to wszystko, moim zdaniem nie popełniłem, żadnego błędu wszystko było zrobione zgodnie z naszymi zasadami.