Skocz do zawartości

D@widek

Gracz
  • Postów

    105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez D@widek

  1. D@widek

    [S] Bullet 2.2.

    Wole sam hajs. Więcej.
  2. D@widek

    [S] Bullet 2.2.

    Posiada jeden klucz oraz baki 75, 50 LPG.
  3. D@widek

    [S] Bullet 2.2.

    Model: Bullet ID: 12069 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 14036,5km Dodatki: felgi (1098), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LS SAINT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Czekam na porządne oferty. Coś od siebie: Spoko autko, polecam. SS’y:
  4. Owszem tak było, zastanów się co piszesz do mnie na pm albo masz nagranie albo nie masz nagrania. Tyle ode mnie, poczekajmy na zarząd. EDIT- Nie chcę już tych pieniędzy zatrzymaj je sobie.
  5. Pisałeś do mnie na pm o pieniądze, powiedziałem Ci, że moje powtórki nawaliły i widać jedynie czarny ekran, nie zaboli mnie jakoś te 800PLN, więc chciałem to załatwić pokojowo. Więc jak napisałeś do mnie, że na 800PLN się nie skończy, napisałem do Ciebie o zwrot pieniędzy i żebyś napisał skargę. Oczywiście po napisaniu, żebyś mi oddał te 800PLN logłeś sobie z serwera. EDIT- Mam prawo użyć broni palnej, stworzyłeś zagrożenie dla mojego życia, celowo taranując mnie z prędkością 220km/h.
  6. Uszanowanie, Police Officer II D@widek. Na wstępie, uzupełnij wzór. Akcja zaczęła się na dolnym mechaniku w SF, jak podjechałeś i do mnie napisałeś (co widać na nagraniu na czacie) "Nie nawidze takich jak ty" "Pftuu". Zlałem to, nie miałem zamiaru tobie odpowiadać na to. Więc postanowiłeś mnie śledzić przez pół San Fierro, więc pojechałem na autostradę, żebyś zaprzestał, to robić chciałem Cię zgubić na bramkach. Odpowiadając na twoje słowa, nie zahamowałem, gwałtownie przed tobą tylko zwalniałem, bo się zbliżałem do bramek i tak powinno się robić, a to, że ty z impetem we mnie wleciałeś 220km/h oczywiście celowo to już nie moja sprawa, więc przebiłem Ci opony. Na moich powtórkach widnieje czarny ekran więc szkoda, ale twoje nagranie jedynie ukazuje, jak we mnie celowo uderzasz. No niestety z takimi ludźmi jak ty nie da się pewnych spraw rozwiązać pokojowo, bo i tak będziesz to robić.
  7. Uszanowanie, Police Officer II D@widek. A więc tak był pościg za tobą, który już trochę trwał, ciągle się przesiadałeś do kolegi, odwalałeś na pościgu. Gdy Cię pierwszy raz zgubiliśmy działania pościgowe trwały i Cię oczywiście znalazłem. Więc pościg został wznowiony, udałeś się na tzw. trasę delty i wyskoczyłeś sobie z niej w stronę lotniska, celowo utopiłeś pojazd i też celowo się zabiłeś, żeby się przesiąść do swojego kolegi, który już na Ciebie czekał. Dostałem polecenie, że mam Cię podliczyć i wsadzić przez PID, więzienie x2. Więc tak też się stało, podliczyłem Ci mandat, pomnożyłem przez twoje punkty karne, x2 więzienie wyszło 240 minut. Oczywiście proszę też o wypowiedź funkcjonariusza @Nicholaz. Na pm ci wszystko wyjaśniłem, ale jak widać, niczego nie rozumiesz, zrobiłeś to specjalnie, a nie przypadkiem. Ode mnie to tyle, miłego dnia.
  8. Poprosiłem Cię nie jeden raz o dokumenty, twoja odpowiedź na to była jaka była. Po tym zdecydowałem, że nie ma sensu robić z tobą żadnego RP oraz prosić Cię po raz krotny o dokumenty. Racja nie zauważyłem tego, że mi te dokumenty potem dałeś, bo byłem już w trakcie podliczania tobie mandatu, jednakże i tak by to nic nie zmieniło, bo byś otrzymał ten mandat za niewykonanie poleceń funkcjonariusza. Mandat za niewykonanie poleceń nie był za to, że mi tych dokumentów nie dałeś tylko, że ci ciągle wchodziłeś na dach oraz do środka radiowozu. Ode mnie to tyle, myślę, że wszystko Ci wyjaśniłem.
  9. Witam, Police Officer I D@widek. Po pierwsze popraw wzór oraz nazwę tematu. Więc cała sytuacja miała miejsce na mechaniku, gdy czekałem na swoją kolej, żeby naprawić pojazd. Gracz zaczął, mi wchodzić na dach pojazdu napisałem, żeby, zszedł z pojazdu nie, było żadnej reakcji ze strony gracza. Gdy wysiadłem, z auta oddalił, się więc wróciłem znowu do radiowozu. Po czym znów wchodził i zaczął się ze mną bawić. Wszedł mi do auta, gdzie też napisałem, żeby wyszedł. Po czym wyszedłem z pojazdu i aresztowałem delikwenta. Jak już został aresztowany i wsadzony do radiowozu to zwyzywał mnie od debila i w tamtym momencie, doszło mu już do mandatu, zniewaga funkcjonariusza na służbie. A więc gdy chciałem dokumenty od zatrzymanego odpisał mi na to Po tej akcji zacząłem podliczać mandat delikwentowi za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza oraz zniewagę wyszło mu 2700PLN Sprawdziłem owego gracza w komputerze w celu sprawdzenia, czy nie posiada żadnych wpisów. Pech chciał, że posiadał 3 wpisy, więc podliczyłem mu jeden wpis za 15 minut. Poinformowałem gracza oraz wkleiłem mu na czat, o jakie wpisy chodzi, żeby nie było żadnych wątpliwości. Pytałem gracza wielokrotnie czy przyjmuję mandat, nie było żadnej odpowiedzi. Z mojej strony to wszystko, moim zdaniem nie popełniłem, żadnego błędu wszystko było zrobione zgodnie z naszymi zasadami.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Model: Elegy ID: 45113 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 8564,5km (rośnie) Dodatki: spoiler (1146), wlot -dach (1035), felgi (1077), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( DAWIDEK), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: Offki. Coś od siebie: Spoko autko do polatania bokiem. SS’y: Dodam jak będę na serwerze.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. "Ponoś porażki często, abyś mógł odnieść sukces szybciej."

    1. Rayner

      Rayner

      Ja bym powiedział "Ponoś czasem porażki, aby sukcesy smakowały lepiej" 

      Albo "Ponoś czasem porażki. by docenić swoje sukcesy" 

    2. D@widek
    3. Aris

      Aris

      Coś w tym jest 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin