Skocz do zawartości

D@widek

Gracz
  • Postów

    105
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez D@widek

  1. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. @Qumik @K4nciasty  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Wiesi3k. @KRISU. @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg @Zebra @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Fight 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. @RIPSONx 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Thug 4life 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @lcarix 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @PerPani @Lisa_ 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Teddy. @LuKi16 @SandPower 12. Najlepszy Redaktor: @Kendrick* 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Pow3r @4Ever. @K4nciasty 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 18. Najbogatszy Gracz: @KeXo
  2. D@widek

    Do zamknięcia. @LOCK

    Dobra konkurs zakończony, cieszę się że konkurs miał na prawdę spore zainteresowanie. Oby tak dalej! Niestety osoba nie zostawiła like pod tematem i nie otrzymała nagrody, dlatego trzeba było wylosować drugą osobę. Nie przedłużając konkurs wygrywa..... @CampeQ Serdeczne gratulację, po nagrodę zgłoś się do mnie na serwerze. https://imgur.com/a/i0X6G9K Na tym konkursie pewnie się nie skończy, dlatego obserwujcie profil i czekajcie cierpliwe do następnego!
  3.  Ostatnia szansa na branie udziału, wyniki ukażą się dziś w nocy.

    1. D@widek

      D@widek

      Gratulację @CampeQ !

      Zgłoś się do mnie na serwerze jeszcze raz gratuluję.

    2. CampeQ.ogf
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8.  Zapraszam do brania udziału :)

  9. D@widek

    Do zamknięcia. @LOCK

    Witam wszystkich serdecznie! Dzisiaj zrobimy dla was mały konkursik o 40.000 PLN Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie? 1. Zostawić like pod postem. 2. Zaobserwować mój profil. (Klik) 3. Napisać post pod tym tematem. Losowanie odbędzie się na stronie random.org Wyniki ukażą się za tydzień. Życzę wszystkim powodzenia! Pod tematem możesz napisać tylko jeden post, inaczej dyskwalifikacja. Iż konkurs cieszy się sporym zainteresowaniem stawkę podwyższam do 40.000PLN.!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. D@widek

    LOCK

    Up Wole hajs
  12. D@widek

    LOCK

    Nadal nie jestem zainteresowany twoją ofertą.
  13. D@widek

    LOCK

    Szczerze wole hajs.
  14. D@widek

    LOCK

    Za mało nawet mi się up1 nie opłaca zdejmować
  15. D@widek

    LOCK

    Nie dzięki.
  16. D@widek

    LOCK

    Model: Elegy ID: 48074 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 759km Dodatki: spoiler (1146), felgi (1077), wydech (1037), moduł UP1, tablica rejestracyjna (DAWIDEK ), kolor felg (███), ogranicznik prędkościCena: Czekam na ofki. Coś od siebie: Jeżeli mi się nie spodoba cena nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/a/9Viszt6
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin