Skocz do zawartości

Szychox

Gracz
  • Postów

    67
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szychox

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Wylot z SPSA mialem przez Ciebie bo nie mozna bylo siedziec na sluzbie bez mumble. A 1 wylot mialem przez twojego bana na 1 dzien ale pogadalem ze Stachem i wrocilem. Wiem ze mnie nie lubisz ale chociaz moglbys mowic prawde. Bo mowisz rzeczy ktorych w zyciu nie robilem. Nigdy nie wyzywalem SAPD. Ty albo mnie z kims pomyliles albo na serio strzelasz fochy.
  4. Model: Buffalo Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1k Usterki: - Cena: Licytacja od 100k ID: 1772 Kolor: Biały Tuning: LPG 75l, felgi Kolor świateł: Białe
  5. Nie wyzywałem tylko przekrecilem specjalnie twoj nick. Przekrecilem specjalnie bo wiele graczy tak mowilo na Ciebie to myslalem ze to nie jest dla Ciebie obrazliwe. Zamiast Kibol napisalem Kibel. I o to Ci chodzi bo innego nie pamietam? A SAPD kiedy wyzywalem, przypomnij mi bo kłamiesz jak z nut. Bylem w SPSA i po co mialbym wyzywac ludzi ktorych lubie. (Jesli nawet cos takiego mialo miejsce to znalem te osoby i nie obrazaly sie o to jak niektorzy.) Prosilbym Cie abys mi przypomnial jakich slow uzylem i w jakich okolicznosciach to bylo.
  6. Szychox

    Problem z mumble

    Byc moze Ci tak napisala a wylecialo jej to z glowy. Spokojnie poczekamy na jej wypowiedz.
  7. Szychox

    Problem z mumble

    Jest to ban. Napisz apelacje wedlug wzoru.
  8. Czy nagranie usunięte? Jeśli o to chodzi to tak usunąłem je zaraz po tym jak dostałem bana na mumble.
  9. Kibol ale czego nie. Raz specjalnie przekręciłem twój nick i co obraziłeś się jak małe dziecko. Podaj mi normalny powód dla którego mam nie zostać odbanowany. Przez Ciebie nie mam szans w żadnej frakcji bo jest wymagane mumble. Nie mogłeś mi nadać bana na mumble bo zostałem zbanowany sekundę po tym jak włączyłem nagrywanie. A może masz mi za złe jak odrzuciłeś moją pierwszą apelacje o odbanowanie na mumble i Ci spamiłem na pm. Słowa które w tej konwersacji mianowicie "sram na to czy mnie odbanujesz" tak bardzo Cię uraziły to z tego miejsca bardzo przepraszam.
  10. Nick z mumble: Szychox Powód zbanowania: Włączyłem nagrywanie jak Oxy śpiewał. IP internetu, na który został nałożony ban: 46.186.126.13 Nick admina banującego: - Opis bana: Gdy siedziałem na mumble z kolegami z SAPD na serwerze pojawiła się informacja, że Oxygeny śpiewa na kanale 10. To przeniosłem się na ten kanał i chciałem mieć pamiątkę, żeby na forum wstawić czy coś i włączyłem nagrywanie. Gdy mnie wywaliło z mumble przypomniałem sobie jak ktoś mówił, że za nagrywanie jest ban. Coś od siebie: To się więcej nie powtórzy. Od bana minęło 3 miesiące także proszę o odbanowanie. Proszę jeszcze raz o odbanowanie, brakuje mi komunikacji z graczami. Przez to też wyleciałem z SPSA.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nick z mumble: Szychox Powód zbanowania: Włączyłem nagrywanie jak Oxy śpiewał. IP internetu, na który został nałożony ban: 46.186.126.13 Nick admina banującego: - Opis bana: Gdy siedziałem na mumble z kolegami z SAPD na serwerze pojawiła się informacja, że Oxygeny śpiewa na kanale 10. To przeniosłem się na ten kanał i chciałem mieć pamiątkę, żeby na forum wstawić czy coś i włączyłem nagrywanie. Gdy mnie wywaliło z mumble przypomniałem sobie jak ktoś mówił, że za nagrywanie jest ban. Coś od siebie: To się więcej nie powtórzy. Od bana minęło 3 miesiące także proszę o odbanowanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin