Nick z mumble: Szychox Powód zbanowania: Włączyłem nagrywanie jak Oxy śpiewał. IP internetu, na który został nałożony ban: 46.186.126.13 Nick admina banującego: - Opis bana: Gdy siedziałem na mumble z kolegami z SAPD na serwerze pojawiła się informacja, że Oxygeny śpiewa na kanale 10. To przeniosłem się na ten kanał i chciałem mieć pamiątkę, żeby na forum wstawić czy coś i włączyłem nagrywanie. Gdy mnie wywaliło z mumble przypomniałem sobie jak ktoś mówił, że za nagrywanie jest ban. Coś od siebie: To się więcej nie powtórzy. Od bana minęło 3 miesiące także proszę o odbanowanie. Proszę jeszcze raz o odbanowanie, brakuje mi komunikacji z graczami. Przez to też wyleciałem z SPSA.