Witam! Jakiś czas temu zrobiłem pewien projekt i o nim zapomniałem, ale co się odwlecze to nie uciecze. A więc o to on:
[spoiler] [/spoiler]
[spoiler] [/spoiler]
[spoiler] [/spoiler]
[spoiler] [/spoiler]
[spoiler] [/spoiler]
Model: Sultan V-Max: Prawie 200 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 2.2k Usterki: - Cena: 330k do nego ID: 15918 Kolor: Jakiś taki czerwony Tuning: Full viz, UP1 Kolor świateł: Biały SS'y: Stoi na gieldzie LV. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Deas
Wiesz no jak np. śpieszy mi się i mam większy zasób gotówki przy sobie to zazwyczaj nie mam gdzie go schować :/ i nie mam wtedy czasu szukać pustych bankomatów. Bankomaty były robione już naprawdę dłuższy okres czasu temu i posiadaliśmy z deka więcej niż wcześniej , zwiększenie ich pojemności (lub dodanie kilku) naprawdę nie zaszkodzi
Dziś spędziłem około 10 min. na szukaniu pustego bankomatu.
PS. Dział propozycji nie istnieje, racja lecz to tylko lekka modyfikacja dotychczasowych zasobów
Witam! Jest to pozycja. Coraz częściej spotyka mnie problem, że nie mam gdzie przechowywać gotówki. Ostatnio sprawdziłem z kilka bankomatów wiele miały prawie "pod sufit" gotówki. Proszę o zwiększenie pojemności bankomatów. Społeczność 4life robi się coraz bogatsza :>.