Skocz do zawartości

Deas

Gracz
  • Postów

    221
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Deas

  1. Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. xyzu

      xyzu

      Jak dla mnie jest się czym chwalić. Ma najlepsze staty z drużyny + grał z jednym botem + przegrał tylko 5 punktami.

    3. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Najlepsze staty-grał na słabszych. Bot 6-13, prawie kompletnie nie używany, a mógł działać jako "drugie życie". 5 punktów. Z 16.

    4. xyzu

      xyzu

      A skąd wiesz, że nie działał? I chodziło mi o to, że różnica punktów to 5.

    5. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Jakby był używany przez kogoś kto wbił 48 zabójstw, to raczej nie miałby tylko 6.

      Mi również chodziło o różnicę. Nie jest szczególnie mała.

    6. xyzu

      xyzu

      Teorii jest wiele. Zawsze mógł ktoś inny przejmować bota niż on sam.

  2. Deas

    Melina by Kasztan*akaCJ

    Daj jakieś tagi na ściany będzie piko belo
  3. Deas

    Pożegnanie - Bolek.

    Pozdrów rodzinę i bywaj w spokoju 4life Bolek
  4. Deas

    elo elo

    siemano kolano
  5. Deas

    elo elo

    Siemano kolano
  6. Deas

    Wracam

    Siemano kolano
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin