-
Postów
221 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Deas
-
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Jak dla mnie jest się czym chwalić. Ma najlepsze staty z drużyny + grał z jednym botem + przegrał tylko 5 punktami.
-
Najlepsze staty-grał na słabszych. Bot 6-13, prawie kompletnie nie używany, a mógł działać jako "drugie życie". 5 punktów. Z 16.
-
A skąd wiesz, że nie działał? I chodziło mi o to, że różnica punktów to 5.
-
Jakby był używany przez kogoś kto wbił 48 zabójstw, to raczej nie miałby tylko 6.
Mi również chodziło o różnicę. Nie jest szczególnie mała.
-
Teorii jest wiele. Zawsze mógł ktoś inny przejmować bota niż on sam.