Skocz do zawartości

Siver

Gracz
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Siver

  1. Kredens sprzedany więc @lock
  2. fcrka lipa ;/ a perek kozak
  3. Model: Regina ID: 61092 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 424km Dodatki: felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (KREDENSS), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)Cena: no powiedzmy te 250k do sporej negocjacji Coś od siebie: taki kredens Model: FCR-900 ID: 51224 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 10k Dodatki: tablica rejestracyjna (JOHNSON ), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarówCena: no te 100k by było git Coś od siebie: taki motorek do polatania wycisłem tym 220 Model: perrari ID:45897 Pojemność silnika: 1.2 :O Przebieg pojazdu: 106k Dodatki: totalnie FT ( spoiler (1050), progi (1017), światła (1013), atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1025), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna ( Siver), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB ) baki 90/75 szyby 20% kluczykCena: a no nwm Coś od siebie: perek nie na sell wystawiony tylko aby sprawdzić offki SS’y: https://imgur.com/a/8RlXhzI
  4. Eh znowu musze użyć mojego ss ;3 to jest jagodowy: https://imgur.com/a/XZIb4JZ rgb 128 0 128 jezeli nie widać za dobrze
  5. Siver

    deluwa

    ty no faktycznie dopiero zauważyłem, że w tym miejscu był znaczek ;o
  6. Siver

    deluwa

    to jak wyjaśnisz, że klatka oraz zderzak jest IDENTYCZNY jak na tej stronie ?
  7. Siver

    deluwa

    to nie zmienia faktu, że pobrałeś model z neta i mówisz, że jest to TWÓJ model
  8. Siver

    deluwa

    jest to żywcem wyjęta ta podmianka (wariant z takim zderzakiem i identyczną tylną klatką tam jest)nawet koła nie usunął z wariantu https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/128673-vapid-bobcat-with-badges-extras-v2.html
  9. z nudów zrobiłem wariant "super sport v8" wzorowany na pewnym projekcie a dokładnie vw caddy mk1 v8 ;3 https://imgur.com/a/tFlap2V tak tylko podkresle że ten wariant zrobilem z nudów chcialem zobaczyć jak to wyjdzie a taki ciemny bo musiałem sprawić aby wybuchnął bo się tylna klapa nie chciała uszkodzić xd
  10. a nawet robiłem ale pomysłu nie mam ;x dałem swiatelka pop up i to nawet ładnie wygląda ale nie będe nic wiecej robił skoro i tak korzyści ni ma
  11. Siver

    LOCK

    Słuchaj no ty to elegy jest do wygrywania G1 czyli będzie zarabiać na siebie więc jakieś sensowne offki a nie
  12. Siver

    LOCK

    Dalij elegy to nawet nie tylko 300k xd
  13. Siver

    LOCK

    o halo chwile mnie nie bylo i juz spamik ale dalej marne te offki
  14. Siver

    LOCK

    Lock sprzedane
  15. No to kolejny wariant zrobię z 4 i 5 lampami
  16. 1. lampy to wiem zmniejszyłem ich ilość do 4 oraz są mniejsze 2. kombi to taki "karawan" tylko z nudów zrobiłem 3. nie każdemu będzie się podobać ;/ zawsze można usunąć i coś innego dać ale co to ja pomysłu nie mam
  17. No zobaczy się jeszcze ale będą się strasznie warianty gryzły z tym domyślnym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin