Skocz do zawartości

soltys'

Gracz
  • Postów

    171
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez soltys'

  1. soltys'

    Bullet 1.8

    zdecydowanie na nie
  2. Masna fura, zapraszam

     

  3. soltys'

    Bullet 1.8

    Model: Bullet ID: 39591 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 11950,4km Dodatki: felgi (1076), tablica rejestracyjna (M3FEDRON), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Klucz dodatkowyCena: Offy Coś od siebie: Fajnie sie jezdzi. Ma kluczyk dodat. SS’y:
  4. mam offe 500k więc jak dasz więcej to sellam ci
  5. po co 2 tamty otwierasz na 1 autko?
  6. @Prezes^

    Klona mam na sobie.

    Elo ja goły, stary ubrany.

    4wyYOag.png

  7. bullet 1.8 licznik, klucz, lpg 50, fele, rejka, cb, ogr
  8. soltys'

    Masz czy nie?

    nie masz włosy na bani?
  9. Nick na mumble: forneqPowód: Omijanie bana na Mumble.IP: Nie wiem jak sprawdzić.Nick osoby nakładającej bana: Wcześniej @Brodaty. , lecz teraz @LimitlessOpis sytuacji: To więc tak. Było to dawno, nie pamiętam dokładnej daty. Siedzieliśmy na kanale u Kristofka z kolegami. Jak zwykle czasami poleciały jakieś przezwiska od ich strony. Minęło kilka minut jak rozmawialiśmy ze sobą i znalazłem opcje nagrywania. Bawiłem się tą opcją. Nie widziałem skutków nagrywania. Noi nadszedł ten czas, gdy musiałem iść na kolację. Nagrywanie zostawiłem włączone, aby sprawdzić, co koledzy mówią na mój temat. Minęło ok. 10 minut od mojego zjedzenia kolacji. Gdy przyszedłem zobaczyłem, że zostałem wydalony z Mumble. Wbiłem kolejny raz i dowiedziałem się, że dostałem bana za Nagrywanie ma Mumble. Minęło 1-2 miesięcy gdy woglę nie wchodziłem na Mumble. Od tamtego czasu nie miałem zrobionego formata na komputerze. Miałem go bardzo zasyfionego. Zrobiłem go i zobaczyłem na Mumble, że nie mam bana. Myślałem, że już ban się skączył. Noi siedziałem tak kilka miesięcy. Nadeszło spotkanie SARA i @Limitless ujrzał się, że mam bana na MumbleCoś od siebie: Powiedziałem prawdę na mój temat. Bardzo mi zależy na frakcji SARA, więc chciałbym tam być.Odnośniki do poprzednich apelacji:
  10. za feltka dam coquetta 1.6 fele licznik ranty 300 przebiegu
  11. ładnie to tak po rodzicach wjeżdzać? beke mam z takich osób jak ty. Próbujesz być śmieszny ale ci coś nie wychodzi 

    1. M3FEDRON*

      M3FEDRON*

      XDD przecież to ty dostałeś bana za wzywanie mi rodziców 

    2. soltys'

      soltys'

      hahha, nic nie mówię o tobie. Beke mam z cb i tyle. Nawet mi nie pisz bo czytać nie chce mi się od ciebie 

  12. soltys'

    Buffalo 230km/h

    coquetta 1.6 fele licznik ranty, 300 przebiegu + 40k?
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. coquetta 1.6 fele licznik + 40k
  15. ja mówię jaka gości wyżej dał offke
  16. nwm po ile bufki chodzą, narazie co to moja masz najwyższą offe i te 390k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin