Skocz do zawartości

Daxi

Gracz
  • Postów

    74
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Daxi

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, git, pozdrawiam cały 4life, dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci!"

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Tona do tony, będą miliony zapraszam na kopalnię c:

    1. Wlodek.Bialy.AntyTSA
    2. koxukruszwica

      koxukruszwica

      Tona do tony i będą dwie tony.

    3. Daxi

      Daxi

      Dokładnie tak Włodek

  8. Super sidzej na mikrofonie
  9. Daxi

    Nabij sobie Repke V2.

    Pozwólcie dobić kolejną rangę na forum brakuje jakoś 10/14 reakcji :p
  10. Przepiękna audycja, czlowiek może sie zrelaksować i sobie pochillować przy pracach czy coś, polecam! #DesterekTop
  11. Daxi

    LOCK

    Sprzedany!
  12. Daxi

    LOCK

    Napisz co masz na pv
  13. Daxi

    LOCK

    Model: Sentinel Classicc ID: 131396 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1646 Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Oferty, bądz wymiana na coś fajnego Coś od siebie: Super gruz do upalania, idealny na panujące zimowe warunki, polecam cieplutko SS’y: https://imgur.com/a/diD358o
  14. Dziękuje wszystkim za uczestniczenie w pierwszym ,,zlocie" odśnieżarek bylo super, nawet @ZbyK.ggz nami chwile pojezdzil dziękuje w imieniu wszystkich obecnych, a o to kilka screenów zrobionych przez @bilu.sus, równiez dziękuje za udostępnienie mi tych zdjęć i pomoc @blaki

    https://imgur.comhttps://imgur.com/a/yrNNjuN/a/yrNNjuN

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      Jeszcze żeby były poprzednie zarobki i git 

    2. Daxi
  15. Model: Journey Pojemność silnika: Obojętnie Przebieg pojazdu: - Cena: Do ustalenia Dodatki: Może być czysty Coś od siebie: Witam, poszukuje Journey'a
  16. Daxi

    LOCK

    DALEJ misiu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin