Skocz do zawartości

TySki04

Gracz
  • Postów

    112
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez TySki04

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. @forneQ @KaczpareQ to nasz dzień.
  3. TySki04

    Konkursik o 20k!

    @forneQ @SzYmonek* @KaczpareQ pozdro
  4. Najczęściej z @forneQ i @SzYmonek* pozdrawiam
  5. Marzę o takim lecz, budżet nie pozwala.Pozdrawiam
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. TySki04

    @LOCK

    Hej cześć i czołem przyszedłem tu walnąć w ścianę czołem xd
  8. TySki04

    Buffalo 1.2

    Model: Buffalo Pojemność silnika: 1,2 Przebieg pojazdu: do 100k Cena: 50/55k Dodatki: Felgi i licznik Coś od siebie:Szukam Buffalo 1,2 z felgami i licznikiem jak można mile widziane inne dodatki możliwa dopłata z mojej strony jak będzie tego sporo.Pozdrawiam
  9. Gażyna patrz to ta blista co sonsiad ma my też musimy,o patrz i jeszcze konkurs to bierę udział niech nie myśli,że lepszy a tak serio to bym się nią zaopiekował woziłbym się co niedzielę do kościoła.Pozdrawiam z podlasia
  10. @Zebrajaki jest czas oczekiwania na unbana? dziękuję

     

    1. KNX

      KNX

      Nie pisz dwóch statusów o to samo. Mogłeś w tamtym zedytować. 

      I na co czas oczekiwania? Wysłów się.

    2. TySki04

      TySki04

      Ciebie się pytam? NIE także wiesz co masz zrobić................ 

    3. Tymin

      Tymin

      Macioks, pierw czytaj regulamin, później pisz apelację. Za błędy się płaci. 

      Oczywiście pisze o regulaminie działu apelacje od kar.

  11. @Zebra

     

    1. KNX

      KNX

      I po takie statusy? Nawet nie napiszesz o co chodzi. 

    2. TySki04

      TySki04

      Wysławiać się naucz.. Po takie statusy.... A nie tylko kogoś patrzysz 

  12. Pytanie:Jaki jest czas oczekiwana na odp do apelacji ?

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. to jak ?

     

    1. Fantus.<3

      Fantus.<3

      jeżeli chcesz to załatwiać to na pw

    2. TySki04

      TySki04

      ale nie mg nwm czm  napisz mi

       

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. ale wiez ze ci oddam

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin