Skocz do zawartości

Chorywacja

Support
  • Postów

    571
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Chorywacja

  1. [08.12.2025] Z przyjemnością informujemy, iż @KrystianAdek dołącza do naszej organizacji.
  2. Model: Walton ID: 1785 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 635 Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (ls 1785), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS Cena: offki (top offka była 300k) Coś od siebie: Piękny wóz pod ID SS’y: https://imgur.com/a/D7BWugI
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. [04.12.2025] Z przykrością informujemy, iż Junior @hrs187 odchodzi z organizacji na własne życzenie. Z przyjemnością informujemy, iż @Kuboid12 dołącza do naszej organizacji.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Uszanowanie, Police Officer III Chorywacja, Fakt, nie zachowałem szczególnej ostrożności, za co bardzo przepraszam i jestem godny ponieść jakieś konsekwencje, lecz Ciebie też nie zwalnia fakt, że jechałeś rowerem środkiem ulicy. Ode mnie to wszystko, czekam na decyzję Executive Staff.
  7. jeszcze trochę i mogę sprzedać
  8. Już trochę lepiej, ale dalej to nie to.
  9. coraz lepiej, jeszcze trochę i mógłbym sprzedać
  10. Model: Walton ID: 1785 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 635 Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (ls 1785), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS Cena: offki (top offka była 300k) Coś od siebie: Piękny wóz pod ID SS’y: https://imgur.com/a/D7BWugI
  11. 21.11.2025 Z przyjemnością informujemy, iż @bomba333 dołącza do naszej organizacji.
  12. Witajcie, z tej strony Młodszy Redaktor @Chorywacja z Redakcji 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Administratorem @SpeedPower C - Chorywacja S - SpeedPower C: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący Chorywacja, czy jesteś chętny udzielić mi wywiadu? S: Witam, Z przyjemnością ci go udzielę. C: Na początek wywiadu chciałbym zapytać, czy mógłbyś opowiedzieć coś o sobie i swoich zainteresowaniach? S: Na początek mogę powiedzieć, że nazywam się Szymon i mam 21 lat. Zawodowo zajmuję się grafiką komputerową, to nie tylko moja praca, ale też pasja. Interesuję się szeroko pojętym tworzeniem prac graficznych, a także fotografią, dzięki której mogę uchwycić wyjątkowe momenty i później przekładać je na projekty wizualne. Poza tym od kilku lat angażuję się w działalność straży pożarnej. To dla mnie coś więcej niż hobby, to możliwość realnej pomocy innym i rozwijania umiejętności, które mają znaczenie w sytuacjach kryzysowych. C: Rozumiem. Przechodząc do sceny MTA, jak i kiedy trafiłeś na serwer 4Life? S: Przygodę z MTA rozpocząłem bodajże w 2016 roku, pogrywałem na różnych serwerach, a na serwer 4Life trafiłem w 2018 wraz z moim bardzo dobrym kolegą @Pawi. od samego początku gramy razem i mamy dobry kontakt ze sobą. C: Jak wyglądały Twoje początki na 4Life i jak je wspominasz? S: Moje początki na 4Life wyglądały dość klasycznie, tak jak większość graczy zaczynałem od pracy na magazynie. Z czasem spróbowałem swoich sił jako kurier, co pozwoliło mi lepiej poznać mapę serwera. Przełomowy moment nastąpił, gdy udało mi się dostać do frakcji SARA. To była moja pierwsza frakcja i do dziś wspominam ten okres jako najlepszy czas mojej gry na 4Life. Poznałem tam świetnych ludzi, nauczyłem się wielu rzeczy i właśnie wtedy zacząłem naprawdę czerpać satysfakcję z rozgrywki. C: Przechodząc dalej, kiedy dołączyłeś do administracji serwera? S: Do administracji serwera dołączyłem 18 kwietnia 2021 roku. C: To dosyć dawno. Jak się czułeś, gdy dowiedziałeś się, że to właśnie Ty dostałeś się do ekipy? S: Kiedy dowiedziałem się, że to właśnie ja dostałem się do ekipy, poczułem ogromną satysfakcję i radość. Było to dla mnie potwierdzenie, że moja dotychczasowa aktywność oraz sposób, w jaki angażowałem się w życie serwera, zostały zauważone i docenione. Towarzyszyła mi też lekka ekscytacja połączona z poczuciem odpowiedzialności, wiedziałem, że przede mną nowe obowiązki, ale jednocześnie czułem, że to krok, na który byłem gotowy. C: Jak byłeś traktowany przez inne osoby w ekipie jako początkujący support? S: Jako początkujący support byłem traktowany naprawdę bardzo dobrze. Od samego początku czułem, że w ekipie panuje świetna atmosfera, wszyscy byli pomocni, otwarci i gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. C: Opowiesz, jak wyglądała Twoja droga z rangi supporta do rangi administratora? Jak ją wspominasz? S: Moja droga z rangi supporta do rangi administratora była naprawdę bardzo miła i pozytywna. Od samego początku starałem się być jak najbardziej aktywny, pomagać graczom i angażować się w sprawy serwera. Zależało mi na tym, żeby wykonywać swoje obowiązki, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem i z czasem zaczęło to przynosić efekty. Każdy kolejny krok w górę był dla mnie dużą satysfakcją i potwierdzeniem, że to, co robię, ma sens. Wspominam ten okres jako czas rozwoju, fajnych doświadczeń i poczucia, że idę w dobrą stronę. C: Na czym głównie opierają się Twoje obowiązki w roli administratora serwera? S: W roli administratora moje obowiązki opierają się przede wszystkim na pomocy innym graczom oraz na sprawdzaniu skarg. C: Aktualnie jesteś liderem frakcji San Andreas Police Department. Czym się zajmujesz na takim stanowisku i jakie obowiązki do Ciebie należą? S: Jako lider frakcji San Andreas Police Department nadzoruję funkcjonowanie całej jednostki i dbam o to, aby wszystko działało sprawnie i zgodnie z zasadami. Staram się, aby we frakcji panowała dobra organizacja, porządek i pozytywna atmosfera, bo to przekłada się na jakość naszej pracy i zaangażowanie członków. C: Czy obecnie masz jakieś marzenia związane z serwerem? Jeśli tak, chciałbyś się nimi podzielić? S: Myślę, że na ten moment osiągnąłem na serwerze wszystko, co mogłem i co sobie wcześniej założyłem. Zrealizowałem swoje cele, spełniłem marzenia związane zarówno z administracją, jak i frakcjami, dlatego obecnie skupiam się przede wszystkim na tym, aby wszystko, co udało się wypracować, utrzymało się na dobrym poziomie. C: Na chwilę obecną masz ponad 4240 godzin przegranych na serwerze. Jak wspominasz ten czas? Nie żałujesz, że poświęciłeś tyle czasu w wirtualnym świecie? S: Ten czas wspominam bardzo różnie, były momenty naprawdę świetne, pełne zabawy, ciekawych sytuacji i poznawania nowych ludzi. Patrząc z perspektywy, cieszę się z wielu doświadczeń, które ten serwer mi dał, bo sporo się dzięki nim nauczyłem. Jednocześnie szczerze mówiąc, trochę przeraża mnie świadomość, ile godzin życia spędziłem w wirtualnym świecie. 4240 godzin to ogrom czasu i kiedy się nad tym zastanowię, pojawia się lekkie poczucie, że mogłem część tego lepiej wykorzystać. Mimo to staram się na to patrzeć z dystansem, było, minęło, a najważniejsze, że coś z tego wyniosłem i dziś potrafię lepiej rozłożyć priorytety. C: Ile zgromadziłeś majątku przez cały czas spędzony na serwerze? Czy uważasz, że na 4247 godzin są wystarczające, czy chciałbyś go zwiększyć? Co posiadasz w swojej kolekcji? S: Mój majątek na serwerze szacuję na około 30 milionów. W skład mojej kolekcji wchodzą między innymi Baza Korty Tenisowe w Los Santos, wiele pojazdów oraz różne unikatowe przedmioty, które udało mi się zdobyć przez lata gry. Patrząc na te 4247 godzin spędzone na serwerze, uważam, że to całkiem satysfakcjonujący wynik, choć oczywiście zawsze pojawia się myśl, że chciałoby się mieć jeszcze więcej i rozbudowywać swoją kolekcję. C: Na serwerze jesteś znany pod nickiem SpeedPower. Skąd pomysł na taki nick? S: Mój nick, SpeedPower, ma dość długą historię, ale jego dokładne pochodzenie pozostaje tajemnicą. Kto wie, ten wie — a reszta niech pozostanie legendą. C: Dosyć tajemniczo. Jakie auto na serwerze podoba Ci się najbardziej? S: Najbardziej na serwerze podoba mi się Infernus. To auto wyróżnia się nie tylko wyglądem, ale też osiągami, które sprawiają, że każda jazda nim jest naprawdę satysfakcjonująca. C: Czy pogrywasz w jakieś inne gry niż MTA? Jeśli tak to jakie? S: Obecnie nie mam czasu na inne gry. Większość mojego czasu poświęcam serwerowi i obowiązkom związanym z administracją, więc na inne tytuły po prostu go brakuje. C: Dobrze, to wszystkie pytania, które dla ciebie przygotowałem. Bardzo dziękuje ci za poświęcony czas. S: Ja również dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu. C: Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić? S: Chciałbym pozdrowić całą frakcję SAPD, organizację Family Drivers oraz @Pawi., @QumiK.ogf, @Veon.ogf, @Animo., @Robson002, @NexiV.ogf, @Linshi oraz @vanos, @Matias2525, @AcriZ, @WielkiChop, @Fizuu_ (jeżeli o kimś zapomniałem przepraszam) Dziękuję Bardzo za przeczytanie wywiadu! Autoryzował: @bartoszek.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin