Skocz do zawartości

Kuli

Gracz
  • Postów

    315
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kuli

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Kuli

    S4 - Refelek*

    "No nie, no po prostu kur*a no nie, Boże czy ty to widzisz. " Tak brzmiała moja pierwsza reakcja na twoje odejście. Żegnaj. Szkoda, że tyle fajnych osób odchodzi od serwerka Wbij kiedyś jeszcze na 4life i wpadnij na DM abyś z formy nie wypadał
  5. Nie wygram bo nawet jeśli mnie wylosujesz to i tak następnego weźmiesz bo skargę na cb napisałem
  6. Mordeczko, oby ci się znowu zachciało grać w MTA na 4lifie i wrócił. Wesołych wakacji Pozdro.
  7. Powinnieś najpierw pojechać do mechanika, a dopiero potem na giełde.
  8. Bys się przedstawił chociaż, no ale mniejsza z tym. Proszę o dowód o wyprzedzanie poboczem, ponieważ ja jadąc prawym pasem za tobą z prędkością około 100km/h wyprzedzałem cię lewym pasem, który jest do wyprzedzania, a potem zjechałem na prawy pas według KRD. Jechałem około 140km/h podczas wyprzedzania i nie zachaczyłem cię, a potem dochamowałem do 120km/h. Jeśli tam jechałes 120 to jak miałeś wychamować do skrzyżowania, gdzie jest znak "Stop" na którym należy się zatrzymać do zera. Nie robie nikomu pod górkę, ponieważ nie raz jakis gracz mnie staranuje i nie pisze skargi ino go puszcze. Powinnieś najpierw jechać naprawić pojazd do najbliższego mechanika, a potem na giełde. Odnosząc się do mojego sledzenia to jechałem za tobą, ponieważ chciałem wyjaśnić sytuację, lecz ty zignorowałeś mnie. Pozdrawiam Kuli.
  9. Twój nick: Kuli Nick osoby oskarżonej: @Nerdus-TV Powód napisania skargi: Niezastosowanie się do KRD (Kodekstu Ruchu Drogowego) oraz regulaminu frakcji SARA (San Andreas Road Assistance). Sprawa wygląda następująco: Jechałem sobie Elegy po drodze obok kasyna. Oskarżony jechał prawym pasem ustawiając się do skrętu w prawo. Ja jechałem przed nim i też miałem skręcać w prawo hamując do 0 przy skrzyżowaniu gdzie jest znak "Stop". Oskarżony uderzył mi w tył niszcząc mi lampe zderzak. Następnie napisałem "plac", lecz oskarżony jak jeżdze lub coś w tym stylu. Ja pisałem mu, że tutaj jest znak "Stop" na którym należy się zatrzymać do prędkości równej zeru. Następnie oskarżony pojechał z prawego pasa na którym powinno się skręcać w prawo w lewo, a następnie na giełde od 250.000 tysięcy PLN pojazdem bez lamp, zderzaka i pojazdem uszkodzonym w około 50%. Oskarżony powinien pojechać na rondo, aby zawrócić, następnie do mechanika się naprawić oraz zapłacić za spowodowane szkody(Jest to około 25zł, lecz zworu gotówki nie chce, bo są to grosze.) Następnie po przyjechaniu na giełde za Panem @Nerdus-TV oskarżony wysiadł i poszedł na giełde lub parking i zostal lawete na poboczu. Napisałem raporta, aby ktoś sprawdził ost. kierowce lawety. Przyjął raporta Support AqUaZ i przyszedł Pan @Nerdus-TV i wsiadł i odjechał. Napisałem mu na pm, że informuje o skardze na forum. Potem Pan @Nerdus-TV pisał na czacie biznesu co jest dziś ze mną (nie mam ss z tego), ponieważ jestem w tym samym Biznesie jestem co Pan @Nerdus-TV, czyli w Buildings4you (tzw. szopach). Jako iż byłem w frakcji znam regulamin frakcji oraz KRD. Dowody: https://imgur.com/a/wBznufW. https://imgur.com/a/fysbTvn - poinformowanie Pracownika o skardze na forum.
  10. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @szachista* @Shaane @Sedzik 2. Najlepszy Moderator/ka: @Princessa* @DanielRB @Emiljusz @Lewanek* 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Kacperix3 @VENOMEQ Kenny @Iguana 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @TheTomson @Grzengol @LuKi16 @Placuszek 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @DreeY @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @Worthless @hoopak 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Buildings4you Studio Filmowe 4Life 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: TSA SARA SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @PerkuleZ. @MFifa @Princessa* 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: The Lost Sly Pirates 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Princessa* @MFifa 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Princessa* @Kenny 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @szachista* @Princessa* @TheArasik. 13. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Pawi. 14. Najlepszy Redaktor: Nominowani: - 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @MFifa @Aris @PerkuleZ. @Filip_* 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @PardonsiK 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Dodanie dziur i plam oleju na drogach SA. 18. Najlepsza praca na serwerze: Kurier Kopalnia 19. Przegryw miesiąca: @Refelek* @Polixon @osa180 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Wodnik*
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Kuli

    Warsztat tuningowy

    Posiadam więcej niż 100h ale regulamin nie pozwala. Poprostu nie policzyłem i tak na oko myślałem że się w 25% zmieści.
  14. Kuli

    Warsztat tuningowy

    W raty za 1.750.000PLN by się dało? Na pocztatek daje fortunę 1.2 1 na serwerze z siilnikiem 1.2 full up licznik fele mal fele ranty ogr wykrywacz spojler i 5 na serwerze z up3 i spojlerem oraz felami. Wartość około 290k-300k. Resztę będę spłacać codziennie po 10k przelewem na PID. @Rain191
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin