Twój nick: Kuli
Nick osoby oskarżonej: @Nerdus-TV
Powód napisania skargi: Niezastosowanie się do KRD (Kodekstu Ruchu Drogowego) oraz regulaminu frakcji SARA (San Andreas Road Assistance). Sprawa wygląda następująco: Jechałem sobie Elegy po drodze obok kasyna. Oskarżony jechał prawym pasem ustawiając się do skrętu w prawo. Ja jechałem przed nim i też miałem skręcać w prawo hamując do 0 przy skrzyżowaniu gdzie jest znak "Stop". Oskarżony uderzył mi w tył niszcząc mi lampe zderzak. Następnie napisałem "plac", lecz oskarżony jak jeżdze lub coś w tym stylu. Ja pisałem mu, że tutaj jest znak "Stop" na którym należy się zatrzymać do prędkości równej zeru. Następnie oskarżony pojechał z prawego pasa na którym powinno się skręcać w prawo w lewo, a następnie na giełde od 250.000 tysięcy PLN pojazdem bez lamp, zderzaka i pojazdem uszkodzonym w około 50%. Oskarżony powinien pojechać na rondo, aby zawrócić, następnie do mechanika się naprawić oraz zapłacić za spowodowane szkody(Jest to około 25zł, lecz zworu gotówki nie chce, bo są to grosze.) Następnie po przyjechaniu na giełde za Panem @Nerdus-TV oskarżony wysiadł i poszedł na giełde lub parking i zostal lawete na poboczu. Napisałem raporta, aby ktoś sprawdził ost. kierowce lawety. Przyjął raporta Support AqUaZ i przyszedł Pan @Nerdus-TV i wsiadł i odjechał. Napisałem mu na pm, że informuje o skardze na forum. Potem Pan @Nerdus-TV pisał na czacie biznesu co jest dziś ze mną (nie mam ss z tego), ponieważ jestem w tym samym Biznesie jestem co Pan @Nerdus-TV, czyli w Buildings4you (tzw. szopach). Jako iż byłem w frakcji znam regulamin frakcji oraz KRD.
Dowody: https://imgur.com/a/wBznufW.
https://imgur.com/a/fysbTvn - poinformowanie Pracownika o skardze na forum.