Romek.
-
Postów
380 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Romek.
Spamer (4/4)
1,8 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Romek.
-
aby jezdzic uberem trzeba miec naprawiony pojazd w 100%
tymczasem taxi XD https://imgur.com/a/VKWSRxN- Pokaż poprzednie komentarze 27 więcej
-
Jak ktoś bezpodstawnie oczernia frakcję, to się wypowiem.
-
ale po co ja mam sie z tobą kłocic?
nie chce mi sie marnowac na ciebie czasu
naaauraa
-
nikt nie oczernia tu żadnej frakcji
-
XD wstawilem ssa 4fun a taki spam tu narobiliscie ze szok
-
Zamykam, bo widzę, że robi się nieprzyjemnie.
