Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Model: Elegy ID: 15523 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13k Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( S1YBKI ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75 szyby 60% Cena: oferty 1kk+ Coś od siebie: AQUA niedostepne w kompo - unikaty SS’y: ss gracza zmloukxvib Ukryj zawartość
  2. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @deluXe, 2. Najlepszy Moderator/ka: @Kacperix3 3. Najlepszy Administrator/ka: 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @XQward, @DreeY 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: SF4L 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Silver Hawk 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Romek. 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani:  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: 14. Najlepszy Redaktor: Nominowani: 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @Romek. 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: napakowany cj 18. Najlepsza praca na serwerze: zadna 19. Przegryw miesiąca: @BucioRek_* 20. Najbogatszy Gracz: 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
  3. Romek.

    Rancher Long 2.2

    Tuner kompo ale doplacasz :DDD
  4. Romek.

    lock

    no bo maliny nie sa dostepne w kompo = unikaty tak samo moje voodoo jest unikatem bo jest tez go malo!!! z czego tylko moje jest na ciemnoniebieskich!! a co do tego grata to bym ci 581k dal.
  5. Romek.

    Smykowozy

    Elegy jakie baki i szyby? Mam fajna ofke do dogadania
  6. Romek.

    lock

    To zaden unikat nie jest XD 570k
  7. za bulleta, ewentualnie moge ci dac za bulleta elegy 2.2 ft bez nitra i vizu, full baki 90/75 i szyby 20
  8. jester 2.2 na tych lampach 53740 i doplacam lub 960k po sell
  9. Powodzenia widzowie w rekrutejszyn na supporta :D

    1. Kuli

      Kuli

      Ok, ale mam bana i tak więc :/

  10. Model: SULTAN/JESTER/ELEGY/URANUS Pojemność silnika: 2.2 (w przypadku uranusa moze byc mniejszy) Przebieg pojazdu: - Cena: fajna Dodatki: fajnie jakby mial jakies upy i te lampy ███ obowiazkowoCoś od siebie:███
  11. Romek.

    Cheetah

    Tak jak kiedys - 830k moglbym dac,ostatnio za nieco ponad 900k poszedl 2.2 ft bez nitra. Ewentualnie dam ci cometa id 4563 - 9 na serwerze, tez ma te same lampy, brakuje mu nitra, szyb, abs i up2 (w comecie szyb nie widac bocznych bo nie ma,up2 tez zbedne jest bo ma awd) oczywiscie bym albo zdemontowal jakiegos up albo bys doplacil
  12. Model: SULTAN/CHEETAH/URANUS Pojemność silnika: 2.2 (w przypadku uranusa moze byc mniejszy) Przebieg pojazdu: - Cena: fajna Dodatki: fajnie jakby mial jakies upy i te lampy ███ obowiazkowo Coś od siebie:███
  13. tego longa to bym ci dal 2kk za niego i cometa 2.2 4563 dorzucil
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin