Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Model: Huntley ID: 68594 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu:17km wzrasta Dodatki: UP1, UP3, OFFROADYCena: ofki, mam juz 1,55 na serwie Coś od siebie: kox furmankie jak bedzie dobra ofka to selne SS’y: dam pozniej
  2. Jak mozna dac do sandkinga sportowe felgi naprawde XDDDS 100k
  3. Mhm, ale 2.4 jednak chodzil po 1.3-1.4 teraz nie wiem ile bo mniej na gieldzie siedze ale tez cos kolo tego, cena huntleya 2.4 po czasie bedzie podobna a pierwsi wlasciciele zarobia ~500k-1kk+
  4. Co jak co ale bedzie jeszcze kilka sztuk ich, 1.4
  5. sentinela nie chce nie lubie nie rozumiem hype na tego rzecha
  6. nie potrzebuje na nitrze tak to moze bym sie skusil
  7. freewaya to nie bo motorka to innego jakies nrg moze albo fcr
  8. Romek.

    Rancher Long 2.2

    Ok ok daj bo kuszoca oferrta oode mnie
  9. Model: obojetne ID: obojetne Pojemność silnika: 2.2 chyba ze to moto Przebieg pojazdu: moze byc milion Dodatki: jakies ft Cena: nie za duza Coś od siebie: oferty wazne ze ma miec ciemnoniebieskie lampy SS’y: mozecie dawax ██████████████████████████████
  10. Romek.

    Rancher Long 2.2

    Tez tak myzle obje stronu by bylo zadowoloni
  11. Romek.

    Rancher Long 2.2

    Tak mysle moge ci dac mojego bobcata na UNIKAT ID za ktorego chce 1.4kk bo jest MOJ i cidoplacic 1kk
  12. @FalloweK. @Orbi. kiedh cs na 30fps Ten kto mnie oznaczy i wygra to oddam mu te 5k z 20 i bedzie mial 55k win
  13. No dobrw skoro nie fhfesz 200k moge dac ci mojego bobcata 1.6 na tych samych lampach ma tez up3 chce za nie okolo 1.4kk dostac takze mozemy sie wymienic
  14. Mam jeszcze 2.37 takze na luziku tyle ze za to moge miec kilka nrg 500 na unikatach byq a nie jakies fcr smierdzace co po 200-300k chodzi XDXDx
  15. 150k Widzowie on ma tytul na forum marzyciel wymysla se wszystko pewnie i ma marzenia 1.5kk za rzęcha jakiegos ktory byl jeszfze nie dawno za jakos 300k xDDDD nie dajcie sie porobic w bambuko pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin