Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Romek.

    [Konkurs] Stanier 1.6

    Git kolorek na shaderkach pewno jeszcze lepiej wyglada
  2. Podawajcie tiktoka XDDRRR

  3. Romek.

    [Model] Bravado Banshee

    A we czitaha zrob
  4. elo nowy projekt se zrobiłem. W tym odcinku dodalem lampy, nie obylo sie bez mini editu. Zostaw like, suba, dzwona! KLIK! KOZAK FILM KLIK! KOZAK FILM KLIK! KOZAK FILM
  5. XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. james-

      james-

      wchodzisz w panel Intela albo AMD w zależności od tego jaki masz, podejrzewam, że Romek ma Intela i ustawiasz kolory nasycenia na maksa. :D

    3. lefji
    4. lefji

      lefji

      W cs też fajnie wyglądają 

       

    5. JAGUARR187

      JAGUARR187

      Dziękuje bardzo.

    6. james-

      james-

      w cs to w szczególności B)

      H4zQzOw.jpg

  6. XD

    1. ukashhh
    2. Romek.
    3. ukashhh

      ukashhh

      napisalem na /pm do Kamqu cos z greyna, i napisalem na /atc [2020-05-26 18:06:55] [Output] : <[ATC]> ukashhh [Dodo]: powtarzam ZAMACH KOMISARIAT SF

    4. ukashhh

      ukashhh

      zamachu nie było, tylko te złe słowa

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Witam wczoraj elegancko se zrobilem poscig event z orbim i draskiem! 10k do zgarniecia oczywiscie bylo latwo jak zwykle! Pamietaj o zostawieniu like oraz suba i dzwoneczka! klik
  9. Chcialbym na 4l zobaczyc model cheetaha wzorowany na tym 

    https://youtu.be/4E5v2vLvILU

    1. KropsoN.pakujwalize
    2. Romek.

      Romek.

      Ten cheetah co jest teraz ma wylew lamp jakis XD

    3. .B.

      .B.

      To ten z Raceism 2019?

    4. Romek.
  10.  

    1. Marcepand

      Marcepand

      Jak ja chyba z nim na ome rozmawiałem

  11. phoenix jest totalnym kozakiem w valorancie

  12. Ale kozacki comet a bufka bym na serwie chcial to bym az kupil sobie takiego I salon motocyklowy tez na 4life bylby fajny
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin