Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. co sadzicie o moim nowym profilowym widzowie

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. Romek.

      Romek.

      wy tez dacie widzowie??!?! :((( @Kosciastyyy 10 superek natychmiast @Orbi. tez

    3. Romek.
    4. KoscioK

      KoscioK

      nie moge reputacji dawac juz

    5. KoscioK

      KoscioK

      ale ty mi mozesz dac

    6. Romek.

      Romek.

      nie ma takiej opcji ty mi dawaj natychmiast bandyto!!

  3. kuba fifi to republika 
    infka nie bylo mam klatwe 

  4. XDDDDDD jakie tlo dopiero jak zobaczylem skarge japka kozak

  5. No i se plac za naprawe 500pln ja wole przebieg blizej 1kk i wbic 1kk zobaczyc cos sie stanie niz placic tyle pieniedzy jak za jakiegos infernusa ze zlota a tak samo jezdzi imo. 36.000 bo ma felgi
  6. Romek.

    Lock

    @versun_
  7. dzien 80, przyjechaly sluzby.
    Lkbi6ZD.png

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. dzien 63, klatwa ciagle sie trzyma i ma dobrze.
    ey4o4y4.png

  10.  jakis kox poradnik

  11. Witam! Dzisiaj zaprezentuję poradnik, jak ustawić według mnie lepsze kolory w GTA. Działa to dla osób które mają Nvidia Experience. Oczywiście działa to też w innych grach które obsługuje Nvidia. 1. Gdy macie uruchmione MTA klikacie alt+f3 a następnie klikacie w 1, 2 lub 3. Następnie klikacie Filtr Gry+ i dodajecie Kolor oraz Ekspozycja / Kontrast 3. W zakładce Kolor ustawiacie takie wartości Kolor odcienia: 0% Intensywność odcienia: 0% Temperatura: 0% Nasycenie: 100% 4. W zakładce Ekspozycja / Kontrast ustawiacie takie wartości: Ekspozycja: 0% Kontrast: 0% Światła: 0% Cienie: 0% Gamma: 100% I możecie cieszyć się lepszymi kolorami w gta! Oczywiście żebyście mogli włączyć kolorki musicie mieć kartę graficzną NVIDIA która spełnia wymagania do Experience oraz uruchomioną Nakładkę w grze którą znajdziecie w ustawieniach ogólnych. Różnica między ustawieniami: Dziękuję za uwagę, możesz zostawić lub
  12. umie ktos majce i moze zrobic mi sprawdzian dac odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin