Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Ale Cie robio w bambuko nikt nie wie kto cie wsadzil XDDD nie dziwie sie chyba nie jestes lubiany przez pd

    1. Maly_Karakan'TOPG

      Maly_Karakan'TOPG

      Zauważyłem, kręcą coś na boku, ale nie zostawię tego.

  2. siemano zapraszam do obejrzenia nowego filmu z ucieczki solairem przed 30 osobnikami! był git poscig jednak solair to uselles ma te zawieszenie a masy to chyba 100kg XDD standardowo like sub dzwonek!
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Marrs Green Color coordinates Hex triplet #008C8C sRGBB (r, g, b) (0, 140, 140)
  6. 2115 my robimy hajs FFXXNfj.png

  7. Romek.

    Sultana

    dam 3 smocze monety
  8. zauwazylem, ze wiekszosc kar ktore nalozyl AdiK sa zdejmowane, ciekawe dlaczego

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Jasper_JK

      Jasper_JK

      Aczkolwiek tak jak napisałeś „większość” zostaje zdjęta 

    3. Romek.

      Romek.

      wiekszosc kar ktore nadal adik zostaja zdjete

      ale innych administratorow ktorzy nadali kare a dzis juz nie sa adminami to kary zostaja jakos tak odczucie mam 

    4. Jasper_JK

      Jasper_JK

      Złe odczucie imo :z

    5. kejrun

      kejrun

      REKORD STATUSÓW W CIAGU 2 DNI

    6. AdiK..

      AdiK..

      Pewnie dlatego, że nadawał kary niesłusznie! 

      A tak na poważnie, wystarczy spojrzeć za co i kiedy karałem graczy, głównie z powodu skarg - niespłacone raty, oszustwa. W tych przypadkach o zdjęcie kary było bardzo łatwo, wystarczyło wywiązać sie ze zobowiązań lub zadośćuczynić poszkodowanemu. Druga sprawa - czas jaki minął od nadanych kar, ostatnie we wrześniu 2019, Twój status z kwietnia 2020, więc minęło wtedy ok. 7 miesięcy, po takim czasie administracja jest bardziej skłonna kary zdejmować.

      Przepraszam, że musiałeś czekać 5 lat na rozwiązanie tej zagadki, ale miałem bana, chyba zresztą słusznego, bo nie nadawał go AdiK.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin