Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Sprzedam mieszkanie w zielonej gorze 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Romek.

      Romek.

      Zielona gora nie jest juz w polsce.

      30 tysiecy jurkow.

       

    3. 4Ever.

      4Ever.

      Ile pln to jeden Jurek

    4. milicja123
    5. .szybki

      .szybki

      @4Ever. jakipszelicznikjurkuw.pl 

    6. Romek.

      Romek.

      1 jurek to okolo 4pln

  2. Taniej mi wyjdzie juz samemu zrobic takiego grata 801k
  3. ja mam dosc tej nuty przez to wszystko albo tamtej poprzedniej
  4. Romek.

    baze sf/lv

    Nazwa nieruchomości: - Lokalizacja: sf/lv Cena:- Coś od siebie: ofy
  5. wincyj pod handel nie odda za 485k sell ale demont upow
  6. camper minimum 750 coquette minimum 550
  7. Model: Camper ID: 47663 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu:3600 Dodatki:felgi (1075), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, Paintjob (0), tablica rejestracyjna ( WeeD ), niestandardowe lampy (red), kolor felg (red), podświetlenie licznika (red), ogranicznik prędkości lpg 50Cena: oferty Coś od siebie: kox fura SS’y: https://imgur.com/a/GZCg4ab Model: coquette ID: 53645 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu:3000 Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LoveYuno), niestandardowe lampy (róż), podświetlenie licznika (róż, ogranicznik prędkości Cena: oferty Coś od siebie: kox fura SS’y: https://imgur.com/a/GZCg4ab Piszcie do Yuno.#3286 na pw dsc lub na serwerze do Yuno. wklejam za gracza
  8. Romek.

    Podzespoły i stream.

    sproboj 10k bitrate dac jak nie bedzie ci lagowalo streama to git bedzie
  9. Romek.

    Podzespoły i stream.

    Co w tym trudnego 1 lepsxy poradnik obsa Daj se 5k bitrate albo wiecej jak masx git neta Rozdzialke 1920x1080 w gta Ustawirnia grafiki na wysokie odpal se jeszcze jakies shaderki i tyle
  10. mordo, bierz popcorn juz i lecim f5 spamic hehe

    1. Anonimowe_Skargi

      Anonimowe_Skargi

      no ogloszenia pd juz przeglądane, fajny ten cay QuitBUG

    2. Romek.

      Romek.

      szkoda ze to polsza, bo do kofika by sie poszlo i na kanapie ta koninkje ogladao

  11. ale amatorkje zjomek zrobiles znowu 

    1. Amalyssek
    2. Romek.

      Romek.

      nie ma co sie smiac drugi raz taka lipe i to dla 2pkt respektu 

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin