Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. 230 po sell taka biedacka baza S Z O K nie OpLaCa SiE tEgO bRaC
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. I cyk, z kataru zapalenie tchawicy

    L4 hehe

     

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Romek.

    jakas kox fure

    ile bys chcial za niego
  6. >CJ, lvl 13
    > chodzisz do szkolki, ale masz duzo czasu bo najwiecej lekcji 6
    >lubisz grac w gierki, ale masz slabego kompa wiec pozostaje cs 1.6 i gta sa, wiec mta i 4life
    >frakcyjka hir, duzo czasu to i minutki leca
    >masz juz 300k majatku, zbierasz na wymarzone auto
    >tego dnia sie nudzisz, troche odwalasz autem organizacyjnym
    >dostajesz prawko
    >lotka z frakcji
    >lotka z org
    >jestes na siebie zly, nie masz ochoty grac
    >wyplacasz minuty
    >450k w banku
    >idziesz do kasyna
    >stawiasz 25600
    >za 3 razem sie udalo, wygrales 1.5kk, grasz dalej z nadzieja ze sie uda
    >po kolejnych 2 probach znow sie udalo
    >masz ponad 3kk majatku
    >kupujesz infka
    >zakladasz org i ja promujesz mowiac ze masz infka
    >po miesiacu 150 osob w organizacji
    >ludzie placa skladki co tydzien
    >co tydzien masz minimum 150k ze skladek
    >stonks

  7. Romek.

    Teraz To Dowalił. . .

    https://imgur.com/a/7nK9dPw
  8. Romek.

    jakas kox fure

    Model: - Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: - Cena:do 1,2kk Dodatki:ft moze byc nitro Coś od siebie:jakis cheetah z nitro, sabre 2.4 najlepij
  9. Mój czas  naddchodzi, chyba umrę

    Mam katar 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. JUstinBIMBER12365

      JUstinBIMBER12365

      Ta bo wocikowi nie chciałeś sellnac bulleta

    3. mateuszaty

      mateuszaty

      koronawirus :thinking:

    4. Greyna.gg

      Greyna.gg

      Spokojnie to tylko katar ;)

    5. Romek.

      Romek.

      katastrofa 

      latwo ci mowic greyna nie czujesz tego co ja!

    6. pawelik001
  10. Romek.

    McDonald's czy KFC

    To i to Czasem lubie se zjesc drwala a czasem kubelek XD
  11. Romek.

    Bullet 2200cm3

    Coraz lepiej, dorzuc jeszcze troche
  12. Romek.

    Bullet 2200cm3

    Dalej Mialem ofke 900 juz
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Romek.

    Bullet 2200cm3

    gituwa start,lecimy dalej
  15. Romek.

    Bullet 2200cm3

    Model: Bullet ID: 39321 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu:26986 Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 PLACE), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, 2 dodatkowe klucze, lpg 50Cena: czekam na jakies fajne ofki Coś od siebie: fajna fura, vmax 250 SS’y: https://imgur.com/a/UFlTuON
  16. tak, wart 820k. spoko ze na gieldzie stoja po 920-1kk zaleznie od koloru lamp a cheetah 2.2 z nitrem ostatnio zszedl za 800, do tego wiekszosc stoi za te 840 o ile stoją. a no i jak dla ciebie niskie id to prawie 4k to podziwiam dobry zawodnik cheetahy 2.2 ft bez nitra schodza za 600-630k (zaleznie od lamp) nitro dodaje ~200k dodaj se + cheetahy nie schodzą a no i zapomnialem dodac ze ten poradnik jest dodany przez handlarza zeby zarabiac na takich jak ty XDD
  17. Chlop co cene zawyza Moge ci dac bulleta 2.2 z twoja doplata 140k A no i ceny cheetaha nie wzrosly kosmicznie w gore, bo taki cheetah wciaz jest warty ~820k
  18. Coquette to zur mocny moze i przyspiesza ale umiera na kraweznikach za twarda jest
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin