Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Zdjalbys kare brudnej fredce foszek za sam nick bo to wygralo wszystko XDDDDDDDD

  2. tracisz 4followa. Zaktualizowano ustawienia obserwowania
  3. Hehe, czekam na mapke jakas
  4. Co jest kurde, 5500 wyswietlen kurde

  5. Troche zbyt kanciaste na pseudolka bardziej
  6. Zle mi sie chodzi jak mam swiadomosc ze gdy chodze to wszystkie kosci i chrzastki tam rozne mk sie ruszjaa w kolanie to jest dziwne XDXDXD

    1. MLK

      MLK

      Zepsułeś mi głowe

    2. stefan009

      stefan009

      Rzepak kolanowa jest fajna, włóż sobie palce pod nią albo na boki ruszaj, sam nie lubię takich rzeczy i mnie to odrzuca ale k00zakXD

    3. Romek.
  7. Bullet 2.2 ft bez nitra cb radio 35/75 lampy blue
  8. Chopie psycha ci siadzie na tych lawetach ja bym na leb dostal
  9. Ale kox fura pod projekt bym ja bral
  10. Juz widze te korki na kompo, albo cejotow w perkach z szybami czarnymi i udajacymi mafie XDDD

    1. Norbiwwk
    2. .szybki

      .szybki

      MOJ SADLER BEDZIE TERAZ MAFIJNYM GNOJOWOZEM

  11. Model: elegy/cheetah Pojemność silnika: 1.8-2.2 (cheetah 2.0-2.2) Przebieg pojazdu: dowolny Cena: no mozna sie dogadac Dodatki: fupy licznik itp a cheetah musi miec nitro Coś od siebie: ofy
  12. Romek.

    3 pojazdy.

    No dobra, 90k i biere
  13. Romek.

    3 pojazdy.

    To ja 85 za all i dorzucam siatke mandarynek pod choinke.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin