Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. A co ty to kurła zes pod handyl wziol?! 960K I BIERE
  2. 950k i dwa worki ziemniakow i siatka mandarynek, stracę jeszcze więcej.
  3. No jechaly gdzies daleko za mna nie nadazali za bardzo i blokowaly droge
  4. bążur! Wraz z @Rissy zrobiliśmy ucieczkę przed SAPD, jesterkiem 1.6 bez żadnych upow (XD) Była zabawa do samego końca, chociaż trochę słabo jeździłem przez lagi moje jak i serwerowe . Możesz zostawić lajka i suba jeżeli film ci się spodoba!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Romek.

    Klocka 2.0

    Kloc za klocka 165 to ja 166
  7. Byl salon lv?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. m1XE

      m1XE

      To nieźle salony. Kupił ktoś wgl jakiś pojazd? XD

    3. Romek.

      Romek.

      bieda na salonach, trzeba czekac na next to moze bedzie jakis jan dlugosz i stinger

    4. m1XE

      m1XE

      Tyle czekaliśmy a tu taka kupa

    5. Romek.

      Romek.

      To co czekamy kolejne 2 miechy

    6. Jasper_JK

      Jasper_JK

      Jakie 2 teraz dłużej pewnie będzie 

  8. Przydala by sie aktualizacja, coquette, zion, rancher long
  9. Model: obojetne Pojemność silnika: 1.8+ Przebieg pojazdu: Obojętne Cena: Do 1kk Dodatki: ft moze buc nitro Coś od siebie: -
  10. Lawetka lawetunia laweteczka Taka doceniana to fraszeczka Kurier kurierek kurierkowaty Jedzie ze 100 bo gonia go skrzaty Gornik gorniczek zloty patyczek Raz wegiel raz zloto a raz diamenciczek Dodo samolot szybki szybciutki Popyla tak szybko ze sciagaj buty Zbyk greyna perpani Znowu zbanowali ceja z ferrari Gielda gieldunia najdrozsza Ma perki ft co najgorsza
  11. Troszke za plaski ten dach, sproboj go delikatnie obnizyc i dodac na koncu dachu taka nawiewke jak na imgurze https://imgur.com/a/fVSUHCY
  12. Ta ostatnia lawetka przypomina scania L,ogolnie git00va
  13. Mmm sapdziki @Teddy. @4Ever. https://imgur.com/a/NWnPAEd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin