Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. siema, kacperix zrobil git eventa mam nadzieje ze bedzie wiecej tego typu, bo latwe siano mozesz zostawic lajka i suba, jesli film Ci sie spodoba
  2. Myslicie ze czemu jak idziecie do dziadkow to zawsze sa jacys bardzo spokojni i mili przeciez zapewne pracowali wiekszosc zycia po takim czyms nie mozna spac spokojnie druga sprawa jest to ze czemu zawsze dziadki maja tyle jedzenia w lodowce odpowiedz jest prosta sa wiecznie na gastro cale zycie kazdy kminil tak naprawde czemu tak jest ja teraz znalazlem odpowiedz to bylo owiele latwiejsze niz myslalem milego dnia

     

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Romek.

    cheetaha/bulleta

    Model: bullet Pojemność silnika:2.0/2.2 Przebieg pojazdu:- Cena:do 800k+ Dodatki: najlepiej jakies upy lampki to co najwazniejsze Coś od siebie: ofki Model: cheetah Pojemność silnika: 2.0/2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: 800k+ Dodatki: najwazniejsze aby mial nitro Coś od siebie: ofki
  6. Romek.

    Kozacki jester

    Model: Jester ID: 48576 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 6280 Dodatki: lpg 25, fele, licznikCena: 145k do nego Coś od siebie: fajna fura w dobrej cenie SS’y: dodam potem
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. No kurła dzisioj to chybo kurła świnto nowe drugie nie doś że nowe zielone to kurła zostałem zaobserwowany https://imgur.com/a/P7EM7AY

  11. Kurła wiedziołem! Kurła gdyby było obstawianie kto wygro to bym milioner był!

    Gratki wszystkim nowym zielonym

  12. i cyk piateczek, ani prawka ani nic, w dodatku niesluszne!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Romek.
    3. Sernik*

      Sernik*

      18 miesiecy prawko co? XD

    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      @Reksio* mu chodzi o możliwość zdawania

    5. Romek.

      Romek.

      Ale jaja zbyk graczom odpisuje, od kiedy 

    6. Sernik*

      Sernik*

      o kurde czuje sie zaszczycony 

  13. w dniu dzisiejszym wstawiłem film ze strzelania, dawno wsm nie bylo zadnego a kilka osob sie pytalo. jezeli film sie spodoba mozesz zostawic lajka suba i 4like tutaj elegancko i bedzie gituwa niedlugo tez filmy beda jak cos ponagrywam
  14. Romek.

    Funny moments

    heI zRoBiLeM sKleIke smieszniejszych momentow gry mozecie dac lajkuwe subuwe 4likuwe 4loveUwE i bedzie gituWa hej oczywiscie niedlugo bedzie wiecej filmow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin