Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. siema znowu zesmy cos wykminili ciagle strzelaniny poscigi ucieczki wojny wiadomo ogolnie to tez mozecie zostawic lajka suba iwgle znowu zara bedzie kolejne filmy elo pozdro sapdy musimy znowu zmieniac nicki bo nas gonic nie chcecie
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. tak jak w tytule filmu oraz tego postu, zrobilem "skladanke" wszystkich swoich poscigow przez okolo rok niestety nie moglem wszystkich filmow wstawic bo nie dalo sie pobrac idk mozesz zostawic lajka suba koma dzwonka 4like 4followa i skomentowac ten post a bedzie wiecej poscigow pozdro dla all sapd ze wam sie jeszcze mnie gonic chce (wsm to nie chce dlatego zmieniam nicki co chwile)
  4. Czemu @AdiK. nadal nie ma rcona

    Wg mnie robi bardzo duzo ;o

    1. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Trudno jednoznacznie wytłumaczyć dlaczego jedna osoba a nie druga.
      Proces wyboru ARCON jest bardziej skomplikowany niż dla jakiejkolwiek rangi.
      Tutaj poza tym, co robiło się na Adminie, liczy się także to co jest się w stanie robić, umiejętności, możliwości nabycia umiejętności a nawet zaufanie i charakter.
      Oprócz tego jest jeszcze wiele innych aspektów.

      AdiK pewnie będzie miał jeszcze swoją szanse i trzeba życzyć mu powodzenia.

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Romek.

    Cheetah 1.8

    za to kup se 1.6 z up1
  7. Romek.

    Cheetah 1.8

    Model: cheetah ID: 45048 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 3914 Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: 470k do nego Coś od siebie: kox fura SS’y: https://imgur.com/a/c0pewRS
  8. Romek.

    ocean flats w minecraft

    Siema, wraz z @mat3j zrobilismy kox spawn w majkraft zapraszam do ocenki mozecie tez pisac co mamy zbudowac nastepne! https://imgur.com/a/ACjXrty
  9. Romek.

    strzelanina z policja

    nie mozecie? xD https://imgur.com/a/vfiJdhq
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin