Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. z nudów postanowiłem coś pomapować na wioskach, jest to pierwsza moja mapa jeśli chodzi o parkingi (wcześniej zajmowałem się tylko innymi rzeczami). Całość zajeła mi około godziny. Oto efekt końcowy: https://imgur.com/a/ZCPGk2B
  2. Romek.

    Ucieczka przed SAPD

    bardzo ciekawy poscig, wstawilem na moj kanal. mozesz tam zajrzec, nawet i zaraz. zostawic lajka, oraz subskrypcje, za me starania, na tym serwisie. niedlugo wiecej ucieczek wiec gitt.
  3. ucielo mi to nizej napisalem tam cos w stylu "nie poddawaj sie, bedzie git"
  4. Model: admiral ID: 43649 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 2370km Dodatki: fele offroad, up1, up2, up3, ogranicznik, czarny licznikCena: ofki raczej 260k+ Coś od siebie: moge tez wymienic za tahome/voodoo lub inne furki SS’y: dam rano
  5. Czesto probowalismy tego sposobu, nawet na innych nickach, funkcjonariusze pisali ze nie robia poscigow na zamowienie xd
  6. Siema, przed chwilą oglądałem jakiś pościg z 4life, jednak prowokacja była dość amatorska. W tym poradniku napisze, jak łatwiej zrobić pościg. Jestem osobą która zrobiła juź mnóstwo pościgów na serwerze, także mogę dać dobre rady. Po pierwsze, nigdy nie taranujcie SAPD. Nie dość że utrudnia im to grę, to możecie za to wyrwać prawko. Po drugie, nie skaczcie przy SAPD, czy to jakaś górka, czy to jakiś offroad, moim zdaniem również gra nie warta świeczki, gdy skaczecie i odwalacie funkcjonariusze wyrabiają sobie o was opinie odwalacza. Po trzecie, zawsze jeździjcie naprawionym pojazdem, zepsute auto = +50% do odwalacza. Nie jeździjcie również kox furami jak bullet czy infernus, chyba że funkcjonariusz również jedzie bulletem lub infkiem Dobra, teraz kilka wskazówek jak poprawnie sprowokować funkcjonariusza. - wyprzedzenie z przekroczeniem prędkości -jazda pod prąd Jest to najprostsze, lecz najskuteczniejsze. Jeżeli wykonaliście te dwa w/w sposoby a funkcjonariusz nie chce zacząć pościgu nie prowokujcie dalej, to tylko denerwuje. Jest również metoda na wpisy - prowokujecie cadeta w niebieskim radiowozie, który nie może robić pościgów, załatwia on wam wpis do MDT, po jakimś czasie znów prowokujecie cadeta, który musi sprawdzić czy macie wpisy przez pełnoprawnego, jeśli przyjedzie wsparcie to uciekacie, proste. Jeżeli od razu pełnoprawny nakaże wam się zatrzymać a chcecie pościg, to nie zatrzymujcie się tylko uciekajcie od razu. Gdy SAPD również nie chce was gonić a wszystko robicie poprawnie, zmiencie nick, w moim przypadku zmiana nicku bardzo często była pomocna. Jeżeli SAPD również ma za kimś pościg nie jeździjcie za nimi ani ich nie taranujcie, jest to łatwa droga do zwiększenia ilości kar. Mam nadzieje że wam pomogłem. Pozdrawiam również SAPD
  7. Lize baniaka XDDDDDDd

  8. Zurek drugi miesiac zaro a ciebie dalej w tym lspd ani widu ani slychu

  9. cos ty narobil
    teraz cie czeka kariera w serwerach minecraft chyba XD

  10. zbudujcie takie cos @flex. @KarKuLaN 

    https://imgur.com/a/sQ5VpnE

    //moje, zbudowalem to sam na skyblocku XD

  11. kto nie przeczytał całej historii macie tutaj całość: https://pastebin.com/iX4Kn8Hw 
    Daje na pastebin bo jak tutaj bym drugi raz wstawił to by znowu zapewne usuneli.

  12. ktos usunal moja historie na profilu, fajnie sie ktos bawi z administracji eksdi https://imgur.com/a/Og5LoQy

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Romek.

      Romek.

      @AdiK. nie cale forum, to chyba moja sprawa co napisze i gdzie napisze, a jezeli tobie sie "to cos" nie podoba - to nie czytaj.

    3. AdiK..

      AdiK..

      Ja tego nie usunąłem, tylko wyjaśniłem dlaczego prawdopodobnie ktoś to zrobił. ;) 

      Zastanówcie się zanim na kogoś naskoczycie. 

    4. Romek.

      Romek.

      @KvbuS. spokojnie, mam to napisane w wordpadzie, a na swoj status tylko to wkleilem.  

    5. Romek.

      Romek.

      @AdiK. Wole dac na swoj status, bo wiecej osob bedzie moglo to przeczytac, owiele mniej osob czyta zakladke "o mnie"

      Jesli ktos z administracji ma problem o dlugie historie niech porozmawia np ze zbykiem, by ten dal ograniczenie znakow na statusie.

    6. Synned
  13. Początek mojej przygody zaczął się pod koniec sierpnia. Pamiętam że grałem wtedy w minecrafta, był to serwer realhc. Spotkałem tam gracza VerttyPL, przez którego poznałem się z tikejem i mat3jem. Graliśmy w minecrafta, to był chyba tikej lub mat3j już nie pamiętam, jednak któryś z nich zginął i spytał się czy gramy w MTA, ja nie wiedziałem jak to włączyć skąd pobrać itd, jednak miałem już samo gta sa, bo przechodziłem fabułę. Po około 10 minutach miałem już pobrane MTA. Na początku nie wiedziałem nawet jak wejść na serwer i gdzie wyszukać, ale tikej mi to wytłumaczył i w końcu wszedłem. Pamiętam też ze flex wtedy po mnie przyleciał helikopterem i polecieliśmy do przebieralni, długo się nie zastanawiając kliknąłem byle co i wybrało mi skina księdza, a mi to było i tak obojętne to wyszedłem z przebieralni, następnie flex mnie przetransportował do magazynów, gdzie mi się znudziło to po 5 minutach, jednak wtedy miałem jeszcze jakiekolwiek chęci i powiedziałem do tikeja że robie sobie challange pracować tam 45 minut. Jakoś po 30 minutach pracowania zarobiłem jakieś 1300PLN i się z tego cieszyłem, jednak chciałem czegoś więcej. Spytałem tikeja czy są tu inne prace, odpowiedział że tak, jednak muszę zdać prawo jazdy, więc powiedziałem żeby szybko mnie tam zawiózł. Miał wtedy pożyczonego cheetaha od flexa. Gdy pierwszy raz podjąłem się zdania prawa jazdy nie miałem pojęcia nawet jak włączyć silnik i chwilę mi to zajeło, jednak szybko załapałem i zdałem. Następnie pojechaliśmy na pracę kosiarek, pracowałem tam dość sporo, po 3 dniach wbiłem swoje pierwsze 200LP, przez co mogłem pracować na lawetach o których tikej mówił mi kilka razy. Swój pierwszy kurs na lawecie zrobiłem w los santos, na początku nie wiedziałem nawet gdzie trafić, nie znałem jeszcze za dobrze mapy. Tego samego dnia uzbierałem na swój pierwszy pojazd, była to manana. Najpierw kupił mi ją tikej, a następnie ja odkupiłem ją od niego za złotówkę, zrobiliśmy tak by mnie nikt nie oszukał bo byłem nowy w te klocki i nie wiedziałem co i jak. Tikej pokazał mi też czym jest uber i gdzie się ustawiać, więc chciałem troche przewozić ludzi za jakieś grosze. Pamiętam że uberowałem, i gdy pewien gracz chciał na prawo jazdy, chyba 5 minut się męczyłem by tam dojechać gdzie normalnie można w minutę. gdy ja miałem już około 400LP tikej wbił swój pierwszy tysiąc, przez co mógł dołączyć do organizacji. Była to organizacja Stayin Alive w której był również flex, często woziliśmy się tym cheetahem, tikej zawsze chował się gdzieś na tył mapy i bugował naprawę, mówił że to nielegalne i trzeba się chować. Zawsze gdy kogoś staranował przypadkiem lub celowo, rzadko kiedy płacił, lecz raz wleciał w patriota gdzie było 4 Rconów, którzy jechali najprawdopodobniej na dzisiejszą kopalnię. Na początku gry podobał mi się też bardzo sandking, zawsze o nim marzyłem i mówiłem że kiedyś takiego będę miał, jednak brakowało chęci do pracy, szybko mi się to nudziło. Po około tygodniu ciężkiej męki uzbierałem na Premium+ na miesiąc, które również kupił mi tikej, bo nie chciał żeby mnie ktoś okradł. Tego samego dnia sprzedałem też mananę i kupiłem pereniala, pamiętam że jak wyjeżdzałem nim ze spawna na hashbury w stronę garci pod górkę 20 na godzinę, to myślałem sobie, że kiedyś tędy będę jechał szybkim autem bez większego problemu. W ostatni dzień wakacji byłem koło mechanika, była laweta SARA, którą wepchnąłem do wody, chłop napisał na mnie skargę i dostałem prawko w dzień zarobków x2, mega pech, jednak zarobiłem na magazynach jakieś 10.000. Po kilku dniach wyszedłem z oofem na dwór, mówiłem mu że jest taki fajny serwer na MTA, na początku był do tego sceptyczny, jednak szybko go przekonałem i ze mną zagrał. Na początku też musiałem mu mówić co i jest grane, on wziął skina rolnika, pamiętam że jako nowy gracz miał TOP1 na pracy farmy, w 3 dni miał tam ze 120 kursów, mi ta praca nie przypadła do gustu, jednak była dość opłacalna. po następnych kilku dniach sprzedałem perenniala, a kupiłem sunrise za jakieś 11 tysięcy, pamiętam że się z niego cieszyłem, zrobiłem w nim złoty kolor, dodałem spoiler i wloty, mega wiejski tuning miał. Po kilku dniach sprzedałem go za 25 tysięcy, a 2 godziny później od tego samego chłopa odkupiłem go za 23 tysiące. Później sprzedałem go już nie wiem za ile, ale miałem jakieś 30 tysięcy w gotówce, miałem też już wtedy 1000LP, przez co dołączyłem do organizacji Stayin Alive, a baza była niedaleko przecho w LV, często  tam były auta z upami i tikej mówił że takie mam brać. Mówił też coś o pracy dodo, jednak nigdy nie mogłem zdać licencji na samoloty. Pamiętam, że często też jeździłem jakimś Vincentem który był szary i miał niebieskie felgi. Później Stayin Alive zmieniło bazę organizacji na Pilgrim, a tikej dostał się do TSA, gdzie był też flex. Pamiętam też że tikej kilka nocy z rzędu wchodził w nocy na służbę, chował się i szedł spać, zarobił wtedy jakieś 40 tysięcy, za które kupił sobie sabre, a potem ją wymienił na eurosa i tyle z sabry. Co do oofa, to kupił clovera 1.4 za jakieś 15 tysięcy, a chwilę później przyjechał chłop z cloverem 1.6 za niewiele więcej. Pamiętam też że wtedy autem oofa pojechaliśmy na jakiś pierwszy zlot, jechaliśmy na Mount Chilliad i było dość spoko, bo jechaliśmy kordonem w jakieś 7 lub 8 aut. Pewnego dnia, gdy pracowałem tikej mówił że zaczeła go ścigać policja, był mega przestraszony, mówił że gdzieś wyskoczył i ich zgubił. Wtedy się to wszystko zaczęło... 
    Niedługo część druga pozdro eluwa

  14. Nie wiem czy jazda po bezdrozach majac offroadowe opony przystosowane do takiego terenu to odwalanie. Oprocz tego wiedzialem ze bylem poszukiwany, ale nikogo nie bylo, nikt nie nakazal mi sie zatrzymac. Nie widzialem was juz od tego mostu jak mieliscie ten poslizg
  15. Nick funkcjonariusza: Props Data i godzina zdarzenia: 20:08 - 20:25 Pełen opis sytuacji: Jechałem przez San Fierro, nakazał mi się zatrzymać @Props oraz @romeg.redd. Mieli wypadek na flint county przy moście między easter bay chemicals, a the panopticon. Następnie pojechałem do Las Venturas, gdzie nikogo za mną nie było i był CODE 100, poszedłem wraz z @Yuno. na giełde, następnie wróciłem do pojazdu i jechałem w stronę DM a była to godzina około 20:18. Stał jeden radiowóz blokujący drogę, jednak myślałem że to po kogoś innego - w końcu nikt nie nakazał mi się zatrzymać, a ostatni nakaz był o godzinie 20:08 przed wypadkiem funkcjonariuszy. Jadąc do Los Santos nikt za mną nie jechał, nikogo nie widziałem. Gdy byłem w Los santos była już godzina około 20:22, ,nastepnie musiałem iść na kolację, więc zaparkowałem admirala na strefie DM i poszedłem skonsumować. Gdy wróciłem o 20:30 mój pojazd był na parkingu policyjnym oddanym na polecenie funkcjonariusza @99pkt z powodem: Po pościgu. Gdy się go spytałem o co chodzi napisał że przyjechał na końcu i mam napisać do kogoś innego. Przypominam jeszcze raz że ostatnie nakazanie mi się zatrzymać było o godzinie 20:08, a ja nie widziałem żadnego funkcjonariusza przy strefie DM. Funkcjonariusz Props pisał mi że za mną jechali, jednak jeśli tak było prosiłbym o jakiś materiał - jeżeli go macie. Jedyna moja prośba to zwrot sumy za którą jest pojazd, w końcu was zgubiłem, a wy nie wznowiliście pościgu, a to że pisaliście mi że za mną jechaliście nie jest dla mnie wystarczającym dowodem, w końcu nikogo nie widziałem jadącego za mną. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/44kynAI Ja, Fotofoszek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  16. W ogłoszeniach SAPD jest 997 odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    1. .B.

      .B.

      ten numer to klopoty

    2. Romek.

      Romek.

      uważaj bo przyjedzie po Ciebie Teddy i dopiero bedziesz mial przechlapane (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

    3. Yuno.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin