Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. znalazlem film z frapsa. Pomyslalem ze go wstawie. i tak wlasnie sie stalo. zostaw like niedlugo bedzie kolejny bo mam jeszcze 1 albo 2 @|SAMD|oof poszukaj sie tam bo stoisz na s2
  2. prawda jest taka ze pol zarzadu tam spina sie o wszystko XDDD wiekszosc jest mocno podkoloryzowane +1 za checi
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. jak zbyk nam wybaczy to wroce
  5. Od końcówki sierpnia do teraz przegrałem 930 godzin, dzięki wszystkim za fajnie spedzony czas, może kiedyś tu wrócę. @oof tyle spedzonych godzin i gadaniu w szkole XD @strusaustriacki od Ciebie dowiedzialem sie o serwie @flex. Ty mnie zabrales helka jak 1 raz wszedlem na serwer @Teddy. @deluXe @Griski* @SandPower @GyCeK @KRISU. @rekin.rw @St4siek @D@mian Dzięki za poscigi, sporo w tym jailu sie nasiedzialem xD @strusjaponski @strusmasajski @struswatykanski @|Jestem*Kotem| smiesznie bylo przez ostatnie dni. Dzieki rowniez innym ktorych nie oznaczylem i zycze milej gry. https://imgur.com/a/aOJT4lo taki fajny screen z wczoraj
  6. Ty no nie wiem jak tam twoja frakcja

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Romek.

    Skarga Remek_

    No to wyslij wszystkie logi jeszcze ze ci oddalem 650 i dalem mandat, pozatym tlumaczylem ci wczesniej ze masz wpisy a upewnic sie chcialem bo byly za logout.
  10. Romek.

    Skarga Remek_

    Nie Remek, a Romek_ Miales 2 wpisy nie chciales wyjsc z pojazdu to wybilem szybe i wyciagnalem cie chwytem rauteka. Nie wiem jaki sens jest tej skargi wszystko zrobilem poprawnie.
  11. Po 1. Ja i @fred9521 jestesmy Cadetami, nie mozemy ani dawac ani usuwac wpisow. Po 2. Miales ten wpis a nie miales dowodu ze juz go odsiedziales i jest to dla Ciebie nauczka. Ja kiedys tez siedzialem za wpis ktory powinien byc usuniety. Po 3 nie poinformowales nas o skardze. My jako funkcjonariusze nie mozemy wierzyc Ci na slowo czy ty to odsiedziales czy nie.
  12. Romek.

    Zabawa z cejotem

    Byl z nami w organizacji i nie byl zly xD
  13. Romek.

    Zabawa z cejotem

    Witam, filmik mialem przez miesiac ponad na prywatnym lecz dzisiaj go wstawiam na publiczny. Jest on rowniez na innym kanale Artureg. Nasmialismy sie mega duzo lecz nagrywac zaczelismy jak bylo mniej smiesznie w porownaniu co bylo wczesniej.
  14. Romek.

    Konkursik !

    Zrobione
  15. @Kosterek53 nie biegal, tylko poszedl do innej lawety, nikt inny nie biegal wokol mnie tylko Ty - wskakiwales, wsiadales, pchales i biegales wokol mnie.
  16. Czekalem w kolejce, a ty pchales mi auto i biegales dookola lawety, potem wsiadles do niej i musialem cie prosic abys wyszedl. Po chwili gdy bylem juz 1 w kolejce a tobie sie naprawilo auto to probowales wyjechac a moja laweta byla na barierkach dzieki tobie, bo ja popchnales. Wyjezdzalem na wstecznym i w nikogo nie uderzylem, bo nikt za mna nie jechal a to Ty byles przede mna, wiec jak moglem w ciebie uderzyc? @Kosterek53 byl ze mna wtedy na sluzbie i wie jak bylo. Dodam rowniez ze to pozniej ty mnie potraciles i zjechales ze mnie gdy zeszlo mi polowe HP a potem obrazales za co zostales juz i tak ukarany. A co do DM pojazdem to mam screeny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin