Czekalem w kolejce, a ty pchales mi auto i biegales dookola lawety, potem wsiadles do niej i musialem cie prosic abys wyszedl. Po chwili gdy bylem juz 1 w kolejce a tobie sie naprawilo auto to probowales wyjechac a moja laweta byla na barierkach dzieki tobie, bo ja popchnales. Wyjezdzalem na wstecznym i w nikogo nie uderzylem, bo nikt za mna nie jechal a to Ty byles przede mna, wiec jak moglem w ciebie uderzyc? @Kosterek53 byl ze mna wtedy na sluzbie i wie jak bylo.
Dodam rowniez ze to pozniej ty mnie potraciles i zjechales ze mnie gdy zeszlo mi polowe HP a potem obrazales za co zostales juz i tak ukarany. A co do DM pojazdem to mam screeny.