Nick funkcjonariusza: Ravee
Data i godzina zdarzenia: 24.08.19, 22:00-22:15
Pełen opis sytuacji: Gdy rozpocząłem pościg przed funkcjonariuszem @Ravee napisałem że będę odgrywał, również przeprosiłem za to że mam popsuty pojazd, jednak po złapaniu mnie od razu wyciągneli mnie z auta, następnie podliczyli mandat. dodam również, że na pościgu nie skakałem ani nie odwalałem, a każdą stłuczke odegrałem, nie były to mocne wypadki tylko lekkie otarcia lub takie, że nic większego nie może się stać. Trochę słabo, ponieważ odgrywałem każdą stłuczke, a na końcu chciałem zrobić fajną akcje, jednak funkcjonariusze się uparli że "robie rp na końcu" mimo to że odgrywałem od początku.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2019-08-24 22:03:33] [Output] : EXPLO1T [139]: TO RP ROBIMY JAK COS
[2019-08-24 22:03:40] [Output] : EXPLO1T [139]: ALE WSTYD A JA POPSUTE AUTO
[2019-08-24 22:03:42] [Output] : EXPLO1T [139]: SR :, Pierwsza stłuczka, delikatne otarcie w dodatku przez laga:
[2019-08-24 22:04:13] [Output] : * pasy zadzialaly, kierowca przytomny (EXPLO1T)
[2019-08-24 22:04:17] [Output] : EXPLO1T [139]: ((lag jakis kur*a)) Otarcie z funkcjonariuszem który chciał mi przyblokować drogę od boku:
[2019-08-24 22:05:14] [Output] : * pasy zadzialaly, otarcia pojazdu (EXPLO1T)
Ja, EXPLO1T zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.