Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. To jutro, aktualnie nie ma mnie w domu
  2. A TY NADAL BEZ UB XD 

  3. Nazwa nieruchomości: Lil'Probe'Inn ID nieruchomości:639 Cena za dobę:180 Lokalizacja: Obok Fort Carson Lil'Probe'Inn (UFO) Cena:Ofka SS’y: https://imgur.com/a/mDqvYDjCoś od siebie: spoko baza, około 30 aut da radę wcisnąć.
  4. Nie, jest stromy dopiero po kilku metrach, pozatym i tak z niego nie wyjechałem, więc w czym problem? Każdy normalny zawsze by próbował, chociażby dlatego by nie być zbyt blisko stromej krawędzi.
  5. Co do klifu, nikogo z was nie bylo przy mnie okolo minute, a nagle zjechaliscie sie wszyscy, te wasze poscigi za radarem są świetne. Dodam również że ten klif nie był jakiś stromy i jest tam sporo miejsca na wyjechanie, dopiero po kilku metrach jest stroma przepaść. Gdybym spadł na dół to pewnie byście już po admina wołali, bo "celowo" do wody wskoczył. Co do odwalania, nie wiem czym wy nazywacie odwalaniem skoro jechałem tylko wzdluż autostrady i to pasem poprawnym, również nie skakałem bo nie było nawet gdzie.
  6. Nie chcialem robic poscigu, tylko zwozic auta na baze. Wczesniej jakos tez informowalem innych funkcjonariuszy w podobny sposob ze bede odgrywal i jakos nie mieli z tym problemu, tylko z wami jest.
  7. Czytaj. 2019-08-24 22:03:40] [Output] : EXPLO1T [139]: ALEWSTYD A JA POPSUTE AUTO[2019-08-24 22:03:42] [Output] : EXPLO1T [139]: SR
  8. pole golfowe troche za duże, dla nowej organizacji.
  9. Nazwa nieruchomości: Najlepiej jakiś Burger Shot lub blisko przecho. Lokalizacja: Las Venturas Cena: Obojętnie Coś od siebie: Ofki czy cos ;o
  10. Dobrze wiesz, że teraz ograniczniki działają z sekundowym opóźnieniem, odpisywałem innemu graczowi i nie zdążyłem się zatrzymać, pozatym nie mam pojęcia po co się zatrzymujesz na środku drogi bez celu, przecież pociągi na 4life nie jeżdzą. Druga sprawą jest to że nie pisałem o rp jak już nie miałem szans, był to sam początek pościgu, około minuta po pierwszym nakazaniu się do zatrzymania. Miałem jeszcze wiele szans na jakąkolwiek ucieczke, jechałeś za mną sam. Oprócz tego goniłeś za punktem na radarze, byłeś bardzo daleko mnie. Zatrzymałem się bo chciałem coś napisać, jednak podczas jazdy napisanie w nawiasach jest cięższe i jest większe ryzyko spowodowania kolizji, jak zobaczyłem że w 2 minucie pościgu do mnie strzelasz to zacząłem uciekać, najwyczajniej nie pozwoliłeś mi nawet napisać ani odegrać. Co do skarpy, nie był to żaden wypadek ani nic takiego, więc co miałem odgrywać, nawet jakbym chciał to i tak już mnie wyrzuciliście z pojazdu bez jakiegokolwiek odegrania.
  11. Nick funkcjonariusza: Ravee Data i godzina zdarzenia: 24.08.19, 22:00-22:15 Pełen opis sytuacji: Gdy rozpocząłem pościg przed funkcjonariuszem @Ravee napisałem że będę odgrywał, również przeprosiłem za to że mam popsuty pojazd, jednak po złapaniu mnie od razu wyciągneli mnie z auta, następnie podliczyli mandat. dodam również, że na pościgu nie skakałem ani nie odwalałem, a każdą stłuczke odegrałem, nie były to mocne wypadki tylko lekkie otarcia lub takie, że nic większego nie może się stać. Trochę słabo, ponieważ odgrywałem każdą stłuczke, a na końcu chciałem zrobić fajną akcje, jednak funkcjonariusze się uparli że "robie rp na końcu" mimo to że odgrywałem od początku. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2019-08-24 22:03:33] [Output] : EXPLO1T [139]: TO RP ROBIMY JAK COS [2019-08-24 22:03:40] [Output] : EXPLO1T [139]: ALE WSTYD A JA POPSUTE AUTO [2019-08-24 22:03:42] [Output] : EXPLO1T [139]: SR :, Pierwsza stłuczka, delikatne otarcie w dodatku przez laga: [2019-08-24 22:04:13] [Output] : * pasy zadzialaly, kierowca przytomny (EXPLO1T) [2019-08-24 22:04:17] [Output] : EXPLO1T [139]: ((lag jakis kur*a)) Otarcie z funkcjonariuszem który chciał mi przyblokować drogę od boku: [2019-08-24 22:05:14] [Output] : * pasy zadzialaly, otarcia pojazdu (EXPLO1T) Ja, EXPLO1T zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  12. Budzik!! Obudź jutro @saudyjski o 7 rano bo to leń i @mat3j tak samo 

    1. Romek.
    2. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Nie obudzę bo sam siebie dobudzić nie mogę

  13. Testowalem kazde miejsce savanna, dla kazdego parkingu miejsca jest wystarczajaco
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin