Skocz do zawartości

Faylor

Gracz
  • Postów

    55
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Faylor

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Lisa_ @PerPani @KRISU.  2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: 4Life News 5. Najlepsza frakcja: SAMD  6. Gracz non stop grający na serwerze: @Teddy. 7. Najlepsza Organizacja: Stuffed 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: --- 9. Eventowiec miesiąca: @Lewanek* 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Tadziu 11. Najlepszy prezenter: @Matjus 12. Najlepszy Redaktor: @TARGET. 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": --- 14. Najlepszy tuner: --- 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy model stalliona 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia/Kurier 17. Przegryw miesiąca: --- 18. Najbogatszy Gracz: @Grabsio311
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. mega dobry pomysł, tylko teraz to wgrać
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Witam wszystkich czytelników, z tej strony Młodszy Redaktor Faylor. Artykuł przedstawia akcję przeszczepu serca, czyli dość rzadkiego wydarzenia na naszym serwerze, życzę miłego czytania! Przeszczep - Są to komórki, tkanki, lub narząd pobrane od dawcy, podlegające chirurgicznemu przeszczepieniu do organizmu biorcy.Dawca - Osoba, od której ,,pochodzą" organy itp.Biorca - Osoba, która ,,dostaje" nowe organy od dawcy.Wczorajszy dzień był jak każdy, Lekarz Specjalistyczny @Tadziu, Pielęgniarz @karolx123 oraz Ratownik Medyczny @Esperanzo byli na zwyczajnym patrolu. W pewnym momencie, dostali wezwanie od osoby poszkodowanej. Od razu udali się na miejsce, gdzie spotkali się z frakcją SAFD, SAPD oraz poszkodowanym. Po szybkim zbadaniu delikwenta, od razu udali się do szpitala. Po dojeździe na miejsce, ratownicy od razu weszli z poszkodowanym do szpitala i zanieśli go na blok operacyjny. Tam inicjatywę przejęli ratownicy zajmując się operacją. Udało mi się przeprowadzić wywiad z @Tadziu, jednym z trzech ratowników którzy byli na miejscu. Zajmował się on samą operacją. F - @Faylor T - @Tadziu . F - Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Faylor z Redakcji 4Life News. Mógłbyś odpowiedzieć mi na parę pytań dotyczących przebiegu samej operacji? T - Witam, oczywiście, z przyjemnością! F - Dobrze, zaczynając, co zrobiliście po przywiezieniu pacjenta do szpitala? T - Bez zastanawiania się zawieźliśmy go na blok operacyjny, gdyż okazało się że poszkodowany miał ranę postrzałową. Było to na tyle poważne, gdyż sam pocisk jak się potem okazało przebił serce poszkodowanego. F - Więc musieliście działać szybko, okej. Jak przebiegała sama operacja? Czy wystąpiły jakieś problemy? T - Niestety wystąpiło kilka problemów, między innymi nie mieliśmy serca, dlatego nasz kolega z fachu musiał po nie pojechać. Zaraz po przywiezieniu serca zaczęła się operacja. W między czasie rana bardzo krwawiła, więc musieliśmy iść po torby z krwią zgodną z grupą krwi poszkodowanego. F - Czy na sam koniec wszystko było dobrze z pacjentem? Nie miał on żadnych poważniejszych ran itp.? T - Po zaszyciu rany wszystko wskazywało na to, że jest w porządku - przeszczep się udał. Poszkodowany nie miał żadnych poważniejszych ran poza postrzałową. F - Czy pacjent będzie musiał przejść jakąś rehabilitację? Czy jego organizm będzie się musiał ,,przyzwyczaić" do ,,nowego" organu? T - Z pewnością, poszkodowany będzie musiał zażywać leki, aby nowe serce przyjęło przeszczep, w przeciwnym razie organizm mógłby odrzucić nowy organ, a poszkodowany by zmarł. Rehabilitacja też się przyda, lecz na ten temat nie powiem nic więcej. F - Okej, to wszystko, chyba że masz coś jeszcze do dodania? T - Myślę, że powiedziałem wszystko co mogłem. F - Dobrze, w takim razie dziękuję za wywiad i życzę powodzenia w karierze! T- Dziękuję, miło mi, mam nadzieję że będzie okazja się jeszcze spotkać. Jak widać, mimu wielu problemów, wszystko przebiegło sprawnie dzięki szybkiej reakcji ratowników. Na miejscu zdarzenia był również Pielęgniarz @karolx123, który udzielił mi kilka informacji. F - @Faylor K - @karolx123 F - Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Faylor z Redakcji 4life News, chciałbyś odpowiedzieć mi na kilka pytań dot. wypadku? K - Witam, tak, z miłą chęcią. F - Dobrze. Opowiedz mi o całej sytuacji po waszym przybyciu. K - Działo się to na Ocean Flats w San Fierro. Podjechałem na miejsce zdarzenia z jednym z pielęgniarzy. Na miejscu zastaliśmy SAPD oraz SAFD. Po 2/3 minutach podjechała karetka z pełnoprawnymi pracownikami. Od razu po ich przybyciu przejęliśmy poszkodowanego od SAFD, wyjęliśmy go z pojazdu, sprawdziliśmy czy nie zemdlał, udrożniliśmy mu drogi oddechowe po czym zauważyliśmy że poszkodowany nie ma pulsu i nie oddycha, przeszliśmy do reanimacji. Zmierzyliśmy parametry, ciśnienie, cukier, puls. Wykonaliśmy badanie urazowe, okazało się, że ma kule postrzałową w sercu, dokładnie w prawej komorze, konieczna była operacja. Po tej czynności zdecydowaliśmy o natychmiastowym przewiezieniu poszkodowanego na szpital. Tam dokonaliśmy przeszczepu. F - Czyli cała akcja przebiegła szybko i sprawnie. Dobrze, dziękuję za udzielenie informacji! K - Proszę bardzo. Jak widać, nie obyło się bez problemów, lecz dzięki szybkiej reakcji SAFD oraz SAMD wszystko skończyło się dobrze. Przejeżdżając przez San Fierro udało mi się spotkać samego poszkodowanego - @maciekmar06. Przeprowadziłem z nim krótki wywiad. F - @Faylor M - @maciekmar06 F - Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Faylor z Redakcji 4life News! Chciałbyś mi udzielić kilka odpowiedzi? M - Witam, oczywiście. Co chciałby się pan dowiedzieć? F - Troszkę informacji na temat jak się pan czuje itp. Zaczynając, podobno został pan postrzelony, co się tam dokładnie stało? M - Było to tak... Po odbytej służbie w San Andreas Police Department, wracałem moim autem w kierunku City Hall w San Fierro, aż nagle usłyszałem huk... Po chwili straciłem przytomność. Początkowo strażacy z San Andreas Fire Department myśleli, że jest to zwykły wypadek samochodowy... Do czasu, aż nie zobaczyli wielkiej plamy krwi w okolicy klatki piersiowej... Po opatrzeniu rany strażacy podjęli decyzję o natychmiastowym wyciągnięciu mnie z pojazdu i przekazaniu mnie w ręce Pogotowia Ratunkowego. Policja ustaliła, że zostałem postrzelony z bliskiego dystansu z broni krótkiej, lecz niestety sprawcy nie złapano. F - Dalszą historię już znamy, wzięli cię do szpitala. Jak się czułeś po przebudzeniu po operacji? M - Czułem się bardzo niepewnie. Można powiedzieć, że byłem bardzo przestraszony tymi wszystkimi kabelkami i innymi urządzeniami, które były podłączone do mnie. Nie wiedziałem co robię w tym dziwnym miejscu. Po przyjściu lekarza, który to opowiedział mi co się stało parę dni wcześniej, uświadomiłem sobie jakie ogromne musiałem mieć szczęście, że mnie uratowali, że żyję. F - Z moich informacji wynika, że w szpitalu przesiedziałeś 2 miesiące. Jak minął ci ten czas? M - Przede wszystkim bardzo dużo czasu przesiedziałem sam. Niekiedy przychodzili moi bliscy i koledzy z pracy. Codziennie odwiedzał mnie lekarz, który na bieżąco sprawdzał moje wyniki badań. F - Czyli byłeś pod stałą opieką. Powiedz mi, jak się teraz czujesz? Jak wygląda twoja rehabilitacja? Musiałeś coś ograniczyć żeby nie przemęczyć serca? M - Tak, byłem pod stałą opieką. Obecnie czuję się dobrze. A co do rehabilitacji? Nie jest to coś zaawansowanego. Muszę przede wszystkim utrzymywać masę ciała oraz dbać o regularne wykonywanie umiarkowanej aktywności fizycznej, która umożliwi mi powrót do zdrowia i nabranie sił. Na pewno trzeba ograniczyć spożycie alkoholu oraz koniecznie rzucić palenie. Trzeba też ograniczyć ilość soli, którą dodajemy do potraw. Należy również pamiętać o przyjmowaniu leków. F - Dobrze, życzę ci więc powrotu do zdrowia, chcesz kogoś pozdrowić? M - Tak, chciałbym serdecznie pozdrowić każdego, kto przyczynił się do tego, że dzisiaj tu jestem i żyje. Gorąco pozdrawiam również tych, którzy podczas mojej rehabilitacji i leczenia wspierały mnie i podtrzymywały mnie na duchu. F - Dziękuję za przeprowadzenie wywiadu! M - Również bardzo dziękuję. Cieszę się, że mogłem podzielić się z innymi moją historią. Cóż, osoba poszkodowana w tym wypadku najwidoczniej czuje się całkiem dobrze. Nie możemy robić nic tylko życzyć powrotu do zdrowia. Był to pierwszy przeszczep serca w San Fierro, jak widać - ratownicy są w stanie wykonać operację, także nie musimy się niczego bać, jesteśmy pod stałą opieką profesjonalistów! Pamiętajcie, jeśli potrzebujecie pomocy ratowników, policji lub gdy widzicie pożar - pamiętajcie by zadzwonić pod /112! Dla Redakcji 4life News - Młodszy Redaktor @Faylor
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Faylor

    [ZABAWA] Skojarzenia

    does whatever spider can
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Witam wszystkich czytelników. W dzisiejszym wywiadzie będziemy mieli okazję porozmawiać z graczem @Hyak Tematem przewodnim jest frakcja SARA, ale dowiecie się również trochę o wyżej wspomnianym graczu! Na sam początek Baza SARA - Znajduje się w Blueberry, zaraz przy tartaku. Wywiad z @Hyak F - @Faylor H - @Hyak F: Witam, z tej strony Aplikant Faylor z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś poświęcić chwilę aby odpowiedzieć na moje pytania? H: Witam serdecznie. Tak, możemy przeprowadzić wywiad. F: Świetnie! Na sam początek proszę byś się przedstawił oraz opowiedział krótko o sobie. H: Na serwerze jestem liderem frakcji SARA. Frakcją zajmuję się w głównej mierze w wolnym czasie. Dodatkowo przynależę do organizacji Stuffed, w której staram się rozwijać serwer Discord. F: Rozumiem. Jak natrafiłeś na serwer 4Life oraz co się skłoniło by zostać tutaj na dłużej? H: Na serwer trafiłem przypadkiem. Grałem na konkurencyjnym serwerze, lecz chciałem czegoś nowego, więc postanowiłem poszukać innego serwera który zapewni mi nową "przygodę". Wyszukałem serwerów z największą ilością graczy i tak właśnie znalazłem serwer 4Life. Do dłuższej rozgrywki zatrzymała mnie tutaj frakcja SAPD, do której udało mi się dostać niemalże na początku mojej rozgrywki tutaj. Ponadto legendarna organizacja WEED, oraz osoby, które wtedy poznałem. Dodatkowo dosyć szybko dostałem się do Zarządu SAPD, a następnie zostałem Supportem, także miałem co tu robić. F: Bardzo interesujące! Jak wspominasz czasy, kiedy byłeś członkiem Zarządu SAPD? H: Były to jedne z najlepszych czasów 4Life. Najlepsza ekipa z jaką mogłem grać do tej pory. Połączenie funkcjonariuszy oraz członków organizacji, która często wykonywała jakieś akcje, było wisienką na torcie. Nie dało się znudzić gierką. F: Gdybyś, oczywiście mógł i odszedł z SARA, to chciałbyś wrócić do SAPD czy miałbyś na celowniku inną frakcję? H: Odchodząc z SARA odszedłbym również z serwera. Przywiązałem się do tej frakcji, gdyż przy pomocy kilku osób sam ją ukształtowałem. Cieszę się, że ma taki dobry odbiór i moja osoba jest kojarzona z dobrymi czasami. Na takie zdanie pracowałem wiele miesięcy. Aktualnie nie widzę siebie w innej frakcji. F: Rozumiem. Jak obecnie z twoim majątkiem na serwerze? Podobno byłeś kiedyś jednym z najbogatszych graczy. H: Jeżeli chodzi o przeszłość to byłem najbogatszą osobą. Mój majątek szacowałem na około 10 milionów PLN. Aktualnie mój stan konta jest niemalże zerowy, gdyż wszystko postanowiłem zostawić w kasynie. F: Strasznie niefortunne! Przejdźmy teraz do głównego tematu wywiadu, czyli frakcji SARA. Jak oceniasz atmosferę panującą we frakcji? H: Z atmosferą we frakcji bywa różnie, lecz staram się, aby była jak najlepsza. Obecnie po mojej dłuższej przerwie nie jest najgorzej, aczkolwiek zawsze może być lepiej. Na początku tego roku sytuacja wyglądała bardziej zadowalająco, więc teraz czas najwyższy wrócić do odpowiednich standardów. Potrzebuję jednak jeszcze trochę czasu. Obecnie jestem na urlopie, lecz na początku lipca wezmę się pełną parą do roboty. F: Co najmniej lubisz w SARA? H: Zdecydowanie nie lubię wszystkiego, co związane jest z papierkami. Wszelkie dokumentacje, kartoteki i tego typu sprawy zostawiam członkom zarządu. F: Również tak uważam. Jak wygląda wasza współpraca z innymi frakcjami? Macie z innymi jakieś konflikty? H: Na chwilę obecną nie ma problemu z żadną inną frakcją. Jeżeli występuję jakieś problemy między frakcjami, rozwiązywane są one w zamkniętym gronie KSF. F :Dobrze. Powiedz proszę, jak wygląda twoja historia z frakcją SARA. H: Będąc we frakcji SAPD okazało się, że planowane jest stworzenie nowej frakcji. Jako, że lubię wyzwania to postanowiłem dołączyć do frakcji. Wtedy liderem był Bolek, mieliśmy małą bazę na Garci w San Fierro. Niedługo później frakcja została przekazana w ręce Nukilla, który po krótkim czasie oddał mi frakcję. Prężnie rozwijałem frakcję przez kolejne 6 miesięcy dodając niemalże wszystko, co niezbędne. F: Jakie jest twoje główne zadanie jako lider frakcji? H: Moim głównym zadaniem jest pilnowanie ładu i porządku we frakcji, oraz rozwijanie jej. Nie jest to prosta praca, gdyż wymaga ogromu cierpliwości. F: Opowiedz proszę o rangach we frakcji. H: We frakcji jest 14 rang, 4 z nich przeznaczone są dla rang zarządowych, 9 dla pracowników oraz jedna ranga dla Akademii. Grono Zarządu jest odpowiedzialne za ciągłe panowanie nad frakcją oraz jej rozwój, natomiast strefa pracowników to grupa wszystkich pełnoprawnych członków frakcji, którzy mają pewne obowiązki, oraz grono Akademii, czyli osób uczących się do egzaminów by stać się pełnoprawnym pracownikiem. F: Wyczerpująca odpowiedź. Z racji na obecną rekrutację do SARA, może powiesz nam jaka powinna być idealna osoba na stanowisko pracownika właśnie tej frakcji? H: Nie ma takiej osoby, przy rekrutacji głównie patrzymy na jakość podania, tak więc zalecałbym pogrubienie pytań oraz dłuższe wypowiedzi. Nieprzyjemnie się patrzy na nieschludne podania bądź takie, które nie zawierają żadnej ciekawej treści. F: Z pewnością przyda się niektórym ta informacja. Jak przebiega proces rekrutacji? H: Po wynikach rekrutacji na pierwszym spotkaniu omawiane są podstawy oraz adepci uczą się holowania pojazdów. Następnie przed nimi jest kolejne 6 spotkań, na których przedstawiane są różne akcje RP, których znajomość jest wymagana na egzaminie. F - Dobrze. Może opowiesz krótko o pojazdach frakcyjnych? H: Parking frakcyjny podzielony jest na 4 sekcje. W dwóch z nich znajdują się pojazdy patrolowe, w jednej lawety oraz w jednej pojazdy do akcji RP. Wszelkie wymienione wyżej pojazdy służą do odgrywania RP za wyjątkiem autobusów. Używane są one do transportu akademii bądź pracowników w sytuacjach tego wymagających. F: Rozumiem. Na sam koniec, chciałbyś kogoś pozdrowić? H : Serdecznie pozdrawiam całą ekipę SARA, członków organizacji Stuffed, starą organizację WEED oraz wszystkich czytelników. F: Również pozdrawiam! Dziękuję za możliwość przeprowadzenia wywiadu oraz życzę wielu sukcesów we frakcji! H: Dziękuję! Dla Redakcji 4Life News Aplikant @Faylor
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin