Nick z serwera: Nutella**
Login z serwera: Marta<3
Nick osoby oskarżonej: LuKi16
Powód napisania skargi: To co zrobił LuKi16 jest po prostu słabe i to wystarczy jako powód Powód napisania skargi: Auto po wyścigu zostało zabrane na parking policyjny z wyższą kwotą za relog który nie miał miejscaPrzybliżona data zdarzenia: nie pamiętam, po południu jakoś Dowody: screenyOpis sytuacji: Miałam pościg z SAPD, gdy wjechałam na kolczatkę to nie wiem jak zginęłam, znajomy z którym jechałam podał mi na pm id LuKi16 i napisałam mu [screen1] on miał to w d.... nawet nie odpisał i wysłał mi auto na PP za coś czego nie zrobiłamCoś od siebie: Skoro to był relog to jakim cudem napisałam do niego po kilku sekundach, po to pisałam żeby nie dostać bana czy coś za relog Dowód na poinformowanie gracza o skardze: On nie odpisywał, nie miałam jak go poinformować